Güner’den Abdipaşa çıkarması

Bartın Valisi Sinan Güner Abdipaşa Beldesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Abdipaşa Belediyesi başta olmak üzere beldedeki kamu kurumlarını ve sanayi kuruluşlarını ziyaret eden Vali Güner, belde halkı ve esnafıyla da bir araya geldi.

Güner’den Abdipaşa çıkarması Güncel

Bartın Valisi Sinan Güner Abdipaşa Beldesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Güner’in belde ziyaretinde  Ulus Kaymakam Vekili Zeynep Acar,  İl Jandarma Komutanı Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulsettar Bayram, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun ve beldedeki kurum amirleri de yer aldı.

Beldedeki kamu kurumlarına ziyaret

Beldedeki incelemelerine Abdipaşa Belediyesini ziyaret ederek başlayan Sinan Güner, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’den belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Belediye personeliyle de selamlaşıp sohbet eden Güner, ardından Abdipaşa Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret etti. Karakol personeliyle bir araya gelen Güner, karakolda alınan güvenlik tedbirleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Abdipaşa Aile Sağlığı Merkezini ziyaret eden Güner, merkezde incelemelerde bulunmayı da ihmal etmedi.  İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç’tan merkezin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Güner,  Aile Sağlığı Merkezinde görevli doktor ve sağlık çalışanlarına çalışmalarından kolaylıklar dileyerek hastalara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Belde halkı  ve esnafıyla sohbet

 Abdipaşa’da belde halkı, esnafı ve muhtarlarla da bir araya gelen Sinan Güner, belde halkının sorun talep ve isteklerini dinledi. Güner, halkın, esnafın ve muhtarların ilettiği taleplerin kurum amirleri tarafından değerlendirilmesi talimatını verdi. Belde esnafını dükkanlarında da ziyaret eden Güneri esnafla sohbet ederek esnafa hayırlı ve bol kazançlar dilemeyi de ihmal etmedi.

Sanayi kuruluşlarını da inceledi

Abdipaşa’daki sanayi kuruluşlarını da ziyaret eden Sinan Güner, beldede faaliyet gösteren  Öztem Defne Yaprağı Fabrikasını da inceleyerek Fabrika Sahibi Uğur Koyutürk’ten üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Can Tekstil Fabrikasını da ziyaret eden Güner,  fabrikanın üretim sahasını gezerek Firma Sahibi Nurgül-Rıdvan Can’dan üretimle ilgili bilgiler alırken yine beldede bulunan bir başka tekstil fabrikası  Faer Tekstil’de  de incelemelerde bulundu. Firma sahipleri Fatih-Erdal Yayla’dan üretimle ilgili bilgiler alan Sinan Güner, çalışanlara da işlerinde kolaylıklar diledi. Sinan Güneri belde ziyaretlerinde ayrıca sanayi esnafıyla da bir araya gelerek sohbet etmeyi ihmal etmedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam