Özdemir’den Tunç’a Meclis ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’u, Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi Müdürü Cihat Özdemir Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ederek, çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Özdemir’den Tunç’a Meclis ziyareti Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’u, Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi Müdürü Cihat Özdemir Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ederek, çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Milletvekili Tunç ziyarette “Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun bölge için çok önemli olduğunu belirterek, Zonguldak ve Amasra’da hem TTK hem de özel sektör aracılığı ile taşkömürünü ülkemiz ekonomisine kazandırmak için çalışıyoruz. Bölgemizde önemli bir istihdam kaynağı olan TTK’nın daha verimli hale getirilip daha çok istihdama yönelik hükümetimizin çalışmaları devam ediyor.  En son bölgeye 1500 işçi alımı sözünü yerine getirdik. İşçi kardeşlerimiz işbaşı yapmaya devam ediyor kazasız belasız çalışmalar diliyorum. Hükümet olarak her zaman madencinin yanında olduk.” dedi.

Milletvekili Yılmaz Tunç ziyaretinden dolayı Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir memnuniyetini belirtirken, Özdemir’de Milletvekili Tunç’a gerçekleştirilen yatırımlar ve verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam