Engelli çocuklar ve aileleri için Ulus gezisi

Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Derneği (BOEDDER) tarafından Bartın Otizm İl Eylem Planı kapsamında derneğe üye aileler ve çocukları için Ulus İlçesi Ulukaya şelalesine gezi düzenlendi.

Engelli çocuklar ve aileleri için Ulus gezisi Güncel

Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Derneği (BOEDDER) tarafından Bartın Otizm İl Eylem Planı kapsamında derneğe üye aileler ve çocukları için Ulus İlçesi Ulukaya şelalesine gezi düzenlendi. Geziye Bartın Valisi Sinan Güner’in eşi Beyhan Güner, Ulus Kaymakamı Zeynep Acar, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, BOEDDER Başkanı Berna Şengün, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı ile Ulus Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı personelleri ve eğitimciler de katıldı.

Küre Dağları Milli Parkı’na ait Ulukaya İdare Tanıtım ve Ziyaretçi Merkezinde piknik yapan aileler ve çocuklar daha sonra Ulukaya Şelalesini gezdi. Çocuklar canlı müzik eşliğinde şarkılar söylemeyi de ihmale etmedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam