TUNÇ’TAN HASANKADI’YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclis Üyesi Giray Gülsoy ile birlikte, Hasankadı Beldesinde yaşanan sel afeti nedeniyle Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu ve Hasankadılara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Beldede selin etkili olduğu mahalleleri ziyaret eden Tunç, selin yaralarının sarılabilmesi için destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

TUNÇ’TAN HASANKADI’YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, ilk olarak beraberindeki heyet ile birlikte Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nu makamında ziyaret etti. Önceki dönem Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ın da yer aldığı ziyarette Milletvekili Tunç başkan Emiroğlu’na Hasankadı Beldesinde yaşanan sel taşkınları nedeniyle geçmiş olsun dileklerini ileterek, mağduriyetlerin giderilmesi için destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

“Can kayıplarımızın olması bizi derinden üzdü”

Milletvekili Tunç Hasankadı Beldesinde selin etkili olduğu mahalleleri de ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Mahalle sakinleri ile bir süre sohbet eden Tunç, “Selin yaşandığı ilk saatten itibaren Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner başta olmak üzere bütün kurum yetkilileri ile irtibat halindeydik.  Çalışmaların takipçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Selde can kaybımız olması bizleri derinden üzmüştür.  Maddi hasarlar giderilir”  dedi.

Hasankadı Beldesinde yaşanan sel afetinde hayatını kaybeden İsa Akgün ile İbrahim Çeliktaş'ın ailelerine taziye ziyaretinde de bulunan Milletvekili Tunç ailelerle acılarını paylaştı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam