1. Dönem Olimpik Okçuluk Kursu sona erdi

Bartın Geleneksel Türk Okçuluk Derneği ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) işbirliğiyle düzenlenen 2019 Yılı 1. Dönem Olimpik Okçuluk Kursu sona erdi. Başarılı olarak kursu bitiren sporculara ise sertifikaları verildi.

1. Dönem Olimpik Okçuluk Kursu sona erdi Spor

Bartın Geleneksel Türk Okçuluk Derneği ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) işbirliğiyle düzenlenen 2019 Yılı 1. Dönem Olimpik Okçuluk Kursu sona erdi. Başarılı olarak kursu bitiren sporculara ise sertifikaları verildi. Dernekte düzenlenen sertifika törenine Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Asım Özdemir’de katıldı. Ok atışlarıyla başlayan törende Bartın Geleneksel Türk Okçuluk Derneği Başkanı Kerim Acar, “Bartın Geleneksel Türk Okçuluk Derneği ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenmiş olan 2018-2019 Yılı 1. Dönem Olimpik Okçuluk Kursumuzu başarıyla bitirmiş oluyoruz. 2017 yılında kurmuş olduğumuz derneğimizin 2. Yılının kuruluş yıldönümünün bu anlamlı güne denk gelmesi Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Asım Özdemir’in sertifika törenimizde aramızda bulunması bizleri onure etmesi biz sporcuları mutlu etmişti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bölgemizde Bartın ve Karabük ilimizin sporcuların okçuluk dalındaki amaçlarının Türkiye’mizde elit bir düzeye gelmek, milli olmak ve temsil etmek arzu ve istekleri bizleri mutlu etmiştir. Bartın’ı okçuluk dalında layık olduğu yere getirmek ilkemiz ve önceliğimizdir. Ayrıca belirtmek isterim ki 2019 yaz dönemi okçuluk kursu kayıtlarımız başlamıştır. Her yaşta bay ve bayan sporcumuzu bu kursa katılmaya davet ediyoruz” dedi.  

Özdemir: "Daha başarılı olmanız temennimiz" 

Okçuluk sporunda yol almaya devam ettiklerini ifade eden Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürü Asım Özdemir ise “Halk Eğitim Müdürlüğü olarak katkıda bulunduğumuz okçuluk spor dalında inanıyorum ki hep birlikte yol aldık ve yol almaya devam ediyoruz. Sizlere temennim odur ki antrenmanlarınıza bu inanç ve disiplin içinde devam ediniz. İnşallah daha iyi ve daha başarılı olursunuz. Bartın ve Karabük illerimizin okçuluk spor dalında birlikte bu amaçlar doğrultusunda başarılı ve temsil gücü olacağına inanıyor e güveniyorum. Hepinizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Özdemir daha sonra kursu başarıyla tamamlayan sporculara sertifikalarını takdim etti.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam