MESO üyelerine indirimli sağlık hizmeti müjdesi

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası (MESO) ile Karabük Medikar Hastanesi arasında İndirimli Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı.

MESO üyelerine indirimli sağlık hizmeti müjdesi Güncel

Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası (MESO) ile Karabük Medikar Hastanesi arasında İndirimli Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı.  Bartın MESO Başkanı Yılmaz Akdeniz anlaşma sonrasında “Oda üyelerinin Karabük Medikar Hastanesinden aldıkları sağlık hizmetlerinden bundan sonra yüzde 15 daha indirimli yararlanacaklarını söyledi. Akdeniz gazetemize yaptığı açıklamada, Oda üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine (anne, baba, eş ve çocuklar) bundan böyle Karabük Medikar Hastanesinden her türlü tahlil ile tetkiklerde yüzde 15 indirim ve yataklı tedavide yüzde 10 indirim  uygulanacak. Hastane sistemine bilgiler girilmiş olup, odamız üyeleri TC kimlik ile isim ve soyadlarını bildirdiklerinde kendileri, eşi , çocukları anne ve babaları da indirimden yararlanabilecek olup, sözleşmenin her iki taraf ile odamız üyeleri esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“Yüzde 15 indirim”

      Karabük Medikar Hastanesi Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Müdürü Fehmi Ramazanoğlu yaptığı açıklamada “Böyle bir anlaşmayı Bartın Madeni Eşya Sanatkârlar Odası ile yapmaktan mutluyuz. Ciddi indirimler ve kaliteli hizmetle oda üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız.  Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve  Karabük Medikar Hastanesi Kurumsal Tanıtım ve Pazarlama Müdürü Fehmi Ramazanoğlu arasında imzalanan protokol ile Bartın MESO üyeleri ve aileleri Karabük Medikar Hastanesinden muayene, müdahele, ameliyatlarda, her türlü tahlil, tetkiklerden yüzde 15 ve yataklı tedavide de yüzde 10 indirimi için de  indirim hakkından faydalanabilecek.  Üyeler Karabük Medikar Hastanesinde gerçekleştirecekleri; muayene, özel Check-up uzman dâhiliye mütehassısı ultrasanografi, ameliyathane, laboratuvar, ultrasanografi ve MR hizmetlerin de yüzde 15 indirimden yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam