Balık, Ramazan Bayramını kutladı

Bartın TSO Başkanı Halil Balık bir mesaj yayımlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Balık, Ramazan Bayramını kutladı Güncel

Bartın TSO Başkanı Halil Balık bir mesaj yayımlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı. Balık mesajında şunları söyledi:

“Rahmeti ve bereketiyle bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın huzurunu yaşarken Ramazan Bayramına kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Bizi biz yapan değerlerimizin başında gelen bayramlarımız kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, geleneklerimizin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı çok önemli zamanlardır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan Bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak yaşanmalıdır. Özellikle bu günlerde birbirimize ve Ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.

“Dayanışma duygularını hayatımıza hakim kılmalıyız”

En yakınımızdan başlayarak ziyaretlerimizi gerçekleştirmeli, ihtiyaç sahiplerine el uzatmalıyız. Kardeşçe birlik ve beraberlik içerisinde karşımızdaki kim olursa olsun din, dil, ırk ayırt etmeden saygı duyarak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkıp sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma duygularını hayatımıza hakim kılmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm İslam âlemine, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli üyelerimizin, sanayici ve iş adamalarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam