Hergün ve Lider Dünyam iftar sofrasında buluştu

Bartın Hergün Gazetesi ve Lider Dünyam Yönetim ve Temizlik Hizmetleri çalışanları Ramazan dolayısıyla düzenledikleri iftarda bir araya geldi.

Hergün ve Lider Dünyam iftar sofrasında buluştu Güncel

Bartın Hergün Gazetesi  ve Lider Dünyam Yönetim ve Temizlik Hizmetleri çalışanları Ramazan dolayısıyla düzenledikleri iftarda bir araya geldi.  Hergün Gazetesinde gerçekleştirilen he iki kurumun çalışanları  iftarda dualarla oruçlarını açarken iftar sonrasında da çay sohbeti gerçekleştirdi. İftar sofasında Lider Dünyam çalışanlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bartın Hergün Gazetesi   Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın “Ramazan ayı aynı zamanda bolluk, bereket  ayı. Birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği bir ay. Biz de bu mübarek ay bitmeden Lider Dünyam Yönetim ve Temizlik Hizmetleri çalışanlarıyla bu güzel iftar sofrasında bir araya gelmekten mutluluk duyduk. Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı kutlu olsun” dedi.

“Birlik ve beraberliğimiz daim olsun”                        

Lider Dünyam Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Sahibi Mustafa Çelik ve eşi Derya Çelik ise “Lider Dünyam olarak biz Bartın’da profesyonel olarak apartman yöneticiliği ve temizlik hizmeti veren ilk firmayız. Aynı zamanda şuanda bu sektörde öncü firmalardan bir tanesiyiz. Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerimizin her daim sıcak olduğu Bartın Hergün Gazetesiyle bu akşam iftar sofrasında bir araya gelmek istedik. Oruçlarımızı açtık, dualarımızı ettik. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyoruz.  Çalışanlarımız ve Hergün Gazetesi çalışanları başta olmak üzere şimdiden tüm Bartın halkının ve müşterilerimizin Ramazan Bayramını da canı gönülden kutluyoruz” dediler.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam