Tunç, Kadir Gecesini kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Kadir Gecesi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Tunç, mesajında; “Mübarek Ramazan-ı Şerifi uğurlamaya hazırlanırken, Kadir Gecesi'ni karşılamanın, Kadir Gecesi'ne erişmenin heyecan ve coşkusunun yaşandığını belirterek, Kur'an-ı Kerim'de, ''Kadir Gecesi bin aydan hayırlıdır'' mealindeki ayetle, bu gecenin bereketinden faydalanmak dileğiyle tüm İslam Âleminin mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyorum” dedi.

Tunç, Kadir Gecesini kutladı Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Kadir Gecesi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.  Tunç, mesajında şunları söyledi:

 "Evveli rahmet, ortası mağfiret sonu da cehennem azabından kurtuluş ayı olan Ramazan-ı Şerifin sonuna yaklaştık.  Birlik ve beraberliklerin pekişmesine, yardımlaşma ve dayanışma duygularının artmasına vesile olan 12 ayın sultanı Ramazan'ın 27. Gecesi olan Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.  Bin aydan daha hayırlı olduğuna inandığımız bu mübarek gecenin bereketinden faydalanmak dileğiyle, bütün İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyor, insanlığın kurtuluşuna, barış ve esenliğe vesile olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam