Tunç, Üsküdar’daki Bartın derneklerinin iftarına katıldı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, İstanbul Üsküdar’da düzenlenen Barkozder, Bakaşder ve Barkumder’in organize ettiği iftar programına katılarak, hemşerileriyle iftar sofrasında buluştu.

Tunç, Üsküdar’daki Bartın derneklerinin iftarına katıldı Güncel

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katkılarıyla Bartın Kozcağız ve Çevre Köyleri Derneği, Bartın Kozcağız Aşağıdere Köyü Derneği, Bartın İli Ulus İlçesi Kocanaz Derneği’nin organize ettiği iftar programına AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, BARFED Başkanı Zeynel Özsoy ve yönetimi ile dernek üyeleri katıldı.

 Birlik ve berberliğin, dayanışma ve kaynaşmanın güzel örneğinin sergilendiği iftarda konuşan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, organizasyonunda emeği geçen BARKOZDER, BAKAŞDER, BARKUMDER derneklerin başkan ve üyelerine, ev sahipliği yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Rahmet, bereket, mağfiret ayı olan Ramazan Şerif-i idrak ediyoruz. İnşallah Ramazan Bayramı’nı da idrak ederiz. Ailenizle, sevdiklerinizle huzur içinde mutluk içerisinde bayram geçirmenizi diliyorum. Şimdiden hepinizin Kadir Gecenizi, Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

“Bartınlılar inşallah Binali Yıldırım’ın arkasında olacak”

 Tunç, Bartın’da gerçekleştirilen yatırımlardan da bahsederek,  23 Haziran’da yeniden tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine dair önemli mesajlar verdi. Tunç, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım’ın İstanbul’un yanı sıra Bartın için de çok büyük emekleri olduğunu ifade ederek, “Binali Yıldırım Başkanımıza Bartınlılar adına çok teşekkür ediyoruz. İstanbul’da yaşayan 100 bin Bartınlı hemşerimiz 23 Haziran’da güçlü destekle Binali Beyin arkasında olacak inşallah”  dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam