Kozcağız Belediyesinden halk iftarı

Kozcağız Belediyesi Ramazan dolayısıyla halk iftarı gerçekleştirdi. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç iftar sonrasında 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine değinerek Kozcağızlılardan, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek olmalarını istedi.

Kozcağız Belediyesinden halk iftarı Güncel

Kozcağız Belediyesi Ramazan dolayısıyla halk iftarı gerçekleştirdi. Kapalıpazar yerindeki halk iftarına Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç başta olmak üzere AK Parti il, ilçe ve belde teşkilat üyeleriyle vatandaşlar katıldı. İftar sonrasında yaptığı konuşmada Kozcağızlıların Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutlayan Tunç, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’iniz mübarek olsun. Ramazan-Şerif’in artık son günlerine ulaşmış bulunuyoruz. Şimdiden Kadir Gecenizi tebrik ediyorum. Cenab-ı  Allah’ın hepinizin ve tüm İslam dünyasının huzur içerisinde Ramazan Bayramına erdirmesini diliyorum. Kozcağız’ımız birlik  ve beraberliğin her zaman en güzel örneğini gösteren bir beldemiz. Bizleri bu güzel iftar sofrasında bir araya getirdiği için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Bu sofrada katkısı olan başta Belediye Başkanımız olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İstanbul seçimleri için Kozcağızlılardan destek istedi

23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine değinen Yılmaz Tunç, “31 Mart’ta destek verdiğiniz ve bizlerle “devam” dediniz bunun için de sizlere çok teşekkür ediyoruz. Allah güveninize  layık olmayı bizlere nasip eylesin inşallah. Kozcağız’ımıza ve Bartın’ımıza eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Şimdi sıra İstanbul’da yarım kalan bir işimiz var. 23 Haziran’da İstanbul’da bir seçim var ve sizlerin İstanbul’da da akrabalarınız var. Onlarla irtibatta olalım. Onların bayramdan sonra güzel günler için İstanbul’da gereğini yapacaklarına inanıyorum. Onlara bizlerin selamlarını iletmenizi istiyoruz. Dünya metropolü olan İstanbul’un bugünlere nasıl geldiğini onlar çok iyi biliyor. Kozcağız’dan İstanbul Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım’a destek olalım” şeklinde konuştu.

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman da vatandaşlara iftara katıldıkları için teşekkür ederek vatandaşların Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutladı. Yılmaz Tunç  ve Karaman iftarın ardından vatandaşlarla çok sohbeti de gerçekleştirdi.

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam