Sağlıklı gelecek için futbol turnuvası

Sağlık İl Müdürlüğünün Sağlıklı Gelecek Gençlerle Gelecek Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün de işbirliğiyle liseler arasında futbol turnuvası düzenlendi.

Sağlıklı gelecek için futbol turnuvası Spor

Sağlık İl Müdürlüğünün Sağlıklı Gelecek Gençlerle Gelecek  Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün de işbirliğiyle liseler arasında futbol turnuvası düzenlendi. 3 gün süren müsabakaların sonunda Cumhuriyet Anadolu Lisesi birinci, Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi ikinci ve Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de üçüncü oldu. Dereceye giren okullara kupaları ve ödülleri Gençlik Merkezinde yapılan törenle İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir tarafından verildi.

Sağlık İl Müdürlüğünün  hazırladığı Sağlıklı Gelecek Gençlerle Gelecek  Projesi Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) 2018 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında kabul edilmişti.

 

 

 

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam