TSO’dan Akdağoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü'ne atanan Gökhan Akdağoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TSO’dan Akdağoğlu'na hayırlı olsun  ziyareti Güncel

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl  Müdürlüğü'ne atanan Gökhan Akdağoğlu'na hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.  Balık ve beraberindekiler , KOSGEB Başkanlığı'nda Kobi Uzmanı olarak görev yapan ve sonrasında Bartın İl Müdürlüğü'ne atanan Gökhan Akdağoğlu'na yeni görevinde başarılar diledi. KOSGEB Başkanlığında çalışmış deneyimli birinin Bartın’a atanmasından memnuniyet duyduklarını dile getiren  Halil Balık, KOSGEB’le bir çok ortak projeye imza attıklarını ve bundan sonra da işbirliklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Ziyarete TSO Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Kanbur, Yönetim Kurulu Üyesi S.Cem Yıldız ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam