Tunç, İstanbul’daki Bartın Derneklerinin iftarına katıldı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, İstanbul Eyüp’te faaliyet gösteren Bartın İli Kumluca Beldesi Dibektaş Köyü Derneği ile İstanbul Pendik’te faaliyet gösteren Bartın Ulus Düzköy Derneği’nin düzenlediği iftara katılarak İstanbul’daki Ulus ve Kumlucalılarla bir araya geldi.

Tunç, İstanbul’daki Bartın Derneklerinin iftarına  katıldı Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, İstanbul Eyüp’te faaliyet gösteren Bartın İli Kumluca Beldesi Dibektaş Köyü Derneği ile İstanbul Pendik’te faaliyet gösteren Bartın Ulus Düzköy Derneği’nin düzenlediği iftara katılarak İstanbul’daki Ulus ve Kumlucalılarla bir araya geldi.  Bartın İli Kumluca Beldesi Dibektaş Köyü Derneği’nin düzenlediği iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftar programına AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Uluslular Dernek Başkanı Rıdvan Maden, Barfed yönetim kurulu üyesi Engin Aksoy ve dernek üyeleri katıldı.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, iftarda yaptığı konulmada  “Birlik ve berberliğin, dayanışma ve kaynaşmanın güzel örneğini her daim sergileyen Dibektaş Derneği’nin başta Başkanı Ayhan Demirci olmak üzere yönetimine ve destek olan değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diyerek; “Rahmet, bereket, mağfiret ayı olan Ramazan Şerif-i idrak ediyoruz. İnşallah Ramazan Bayramı’nı da idrak ederiz. Ailenizle, sevdiklerinizle huzur içinde mutluk içerisinde bayram geçirmenizi diliyorum. Şimdiden hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi. Tunç iftar sonrası da çay sohbeti de gerçekleştirerek, 23 Haziranda yeniden tekrarlanan İstanbul Büyük Şehir seçimlerine dair önemli mesajlar verdi.

Düzköy Derneği iftarına da katıldı

İstanbul Pendik’te faaliyet gösteren Bartın Ulus Düzköy Derneği iftarına da katılarak, buradaki Uluslularla bir araya gelen Tunç burada ise "Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyorum,  iftar sofrasında bizleri buluşturan dernek başkanı Abdullah Karataş ve yönetimi olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

23 Haziran İstanbul seçimleri için destek istedi

 AK Parti hükümeti süresinde Bartın'da yapılan çalışmalardan bahseden Tunç, ülkemiz için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, Bartın’da tarihe damga vuracak yatırımları hayata geçirdiklerini ve istihdamdan, sağlığa, ulaşımdan, tarıma her alanda yeni yatırımların da devam ettiğini belirtti. Yılmaz Tunç, 23 Haziran’da yeniden gerçekleştirilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin bir yerel seçimden olmaktan çıktığını vurgulayarak hemşerilerinden destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam