Gençlik Kupası Basketbol Maçları sona erdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yıldönümü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen Gençlik Kupası Basketbol Maçları sona erdi.

Gençlik Kupası Basketbol Maçları sona erdi Spor

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yıldönümü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Gençlik Kupası Basketbol Maçları düzenlendi. 18 Mayıs'ta Fatih Orduyeri Kapalı Spor Salonunda yapılan Mayıs Gençlik Şöleni Basketbol Turnuvasını Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Spor Şübe Müdürü Burhan Çetin, Halk Eğitim Müdürü Asım Özdemir Basketbol Federasyon İl Temsilcisi Aydın Kükner ve basketbol severler izledi.

Kükner: “Hedeflerimiz yarınlara yönelik”

Turnuva sonunda dereceye girenler kupa ve madalyalarını alırken Basketbol Federasyon İl Temsilcisi Aydın Kükner turnuvayla ilgili “Bu turnuvada centilmence mücadele eden tüm gençlerimizin bayramını Türkiye Basketbol Federasyonu olarak kutlarız. Gençlik Spor Şube Müdürümüz Burhan Çetin’e, turnuvaya katılarak gençlerle bir arada bulunan Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Asım Özdemir’e sporseverlere ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz. Bugüne hedeflerimiz yarınlara yönelik. İlimizde düzenleyeceğimiz spor turnuvası ile gençlerimize birliktelik, takım ruhu ve dayanışma duygularını yaşatmak istiyoruz. Sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Spor yapan genç arkadaşlarımızın spordaki başarısı okul hayatlarına da olumlu yansır. Aynı zamanda gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutar. Biz gençlerimizin rekabet ortamında yarışarak başarma duygusunu da yaşamalarını istiyoruz”  dedi.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam