Özkaya, Bartın’ın en genç meclis üyesi oldu

31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Bartın’ın en genç meclis üyesi olarak AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya seçildi.

Özkaya, Bartın’ın en genç meclis üyesi oldu Güncel

31 Mart tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Bartın’ın en genç meclis üyesi olarak AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya seçildi. AK Parti, Bartın Belediye Meclis Üyeliği listesine 23 yaşındaki Onur Özkaya’yı 4. Sıraya koydu. Gerçekleştirilen seçimler sonucunda Özkaya, Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi. 23 yaşında AK Parti 4.sıra Bartın Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Özkaya, kendisine bu fırsatı veren siyasi büyüklerine teşekkür etti.

Özkaya: “Benim için büyük bir gurur olacak”

En genç meclis üyesi olmanın gurur verici olduğunu belirten Özkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirdiğimiz Mahalli İdareler ve Yerel Seçiminin ardından en genç belediye meclis üyesi olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Öncelikle beni bu göreve layık gören partime ve seçim çalışmalarını canla başla yürüten teşkilatımızın her bir üyesine ve bilhassa gençlik kollarımızın güzide gençlerine şükranlarımı bildiririm. En önemlisi ise partimizin kurulduğu ilk yıllardan bugüne her seçimde partimize teveccüh gösteren kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederim. Hali hazırda İl Gençlik Kolları başkanlığı görevimi de yürüttüğüm için, belediye meclisinde Bartın gençliğinin sorunları ile özellikle ilgilenecek, elimden gelen gayreti ve çabayı göstereceğim. Her bir genç kardeşimin, dertleri ile dertleneceğimi, sorunlarına çözüm aramak için gece gündüz demeksizin çalışacağımı belirtmek isterim.

“Hedeflerimizi birer birer yerine getireceğiz”

" Aşk ile koşan yorulmaz" diyerek çıktığımız bu yolda, Bartınlı hemşerilerimize hizmet etmek bana onur verecektir. Çıkmış olduğum bu kutlu yolda, öncelikle Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın biz gençlere vermiş olduğu değerin karşılığını, durmaksızın çalışarak vereceğimi belirtmek isterim. Yine bu göreve beni layık gören, partimizin genel merkez birimlerine, Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'a, İl Başkanımız Sayın Turhan Kalaycı'ya ve partimizin il, ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkürü bir borç bilirim. Gençlik Kollarındaki kıymetli yol arkadaşlarım ile yoğun tempoda çalışmalarımızı sürdürecek ve projelerimizi, hedeflerimizi birer birer yerine getireceğiz. Bu seçim döneminde kullandığımız sloganlardan birinde de önemi vurgulanan, tevazu, samimiyet ve gayret çizgisinden ayrılmayacağız. Bir kez daha Bartınlı hemşerilerimize teşekkür eder, seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim.”

Kalaycı: “Başarılar diliyorum”

Gençlerin siyasette aktif olarak görev almasının önemine değinen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Gençlerimizin söz sahibi olması çok önemli. Tabii gençlerimizin siyasette de aktif görev alması ilimiz ve ülkemiz için büyük bir kazanç olacaktır. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerin siyasette aktif görev almasını destekleyen nitelikteki açıklamalarını hepimiz biliyoruz. Gençleri destekleyen bir liderimiz var. İlimizden en genç Belediye Meclis Üyesinin çıkması bizler için çok önemli. Ben destek veren halkımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın teveccühü ile göreve gelen AK Parti Bartın Belediye Meclis Üyesi Onur Özkaya’ya başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam