Tunç, Polis Haftasını kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü ve polis haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Tunç, Polis Haftasını kutladı Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü ve polis haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Tunç mesajında  şunları söyledi:

"Polis teşkilatımız, Hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun, düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde hayatını sürdürmesine imkan sağlamaktadır. Polis teşkilatımızın çok kıymetli mensupları, değerli polislerimiz, Ülkemizin dört bir yanında ellerinden gelen gayretle, gece gündüz demeden insanımızın huzurunu sağlamak, güvenliğini temin etmek için tüm gayretleriyle çalışmakta, en zor şartlarda dahi görevlerini ifa ederken gerektiğinde bu ülke ve bu millet için canını feda etmektedir.

“Şükran borçluyuz”

Onların sağladığı huzur ve güven ortamı sayesinde özgürlüğümüzü yaşıyor, her türlü endişeden uzak bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle; Polis teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü kutluyor, zor ve meşakkatli görevlerinde tüm polislerimize başarılar diliyor, görevi başında vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan şehit düşen polislerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam