112 Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayı yapıldı

Bartın 112 Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayı Amasra’da gerçekleştirildi. Çalıştayda 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde vaka başı bakım onarım maliyeti analizi ve mali giderler, ambulanslarda çalışan ve hasta güvenliği, 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde şiddetin önlenmesi ve buna bağlı stresin azaltılması, etik ve değerler konuları ele alındı.

112 Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayı yapıldı Güncel

Bartın 112 Acil Sağlık Hizmetleri Çalıştayı Amasra’da gerçekleştirildi. Çalıştayda 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde vaka başı bakım onarım maliyeti analizi ve mali giderler, ambulanslarda çalışan ve hasta güvenliği, 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde şiddetin önlenmesi ve buna bağlı stresin azaltılması, etik ve değerler konuları ele alındı. Çalıştaya  İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Cebeci, Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Önder Recep Acıbal, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Muammer Beslen, İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Birim Sorumlusu Selim Özen, Hukuk İşleri Biriminden Avukat Yasemin Yalçın Şimşek, Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis Sorumlu Hekimi Dr. Ayhan Korkmaz,  Bartın Devlet Hastanesi Acil Servis Sorumlu Hemşiresi Esra Gül Kepoğlu, Komuta Kontrol Merkezi Hekimi Dr. Canan Dalaslan, İl Ambulans Servisi Başhekimliğine bağlı birimlerden bir sorumlu ile Acil Sağlık İstasyonlarından bir sağlık personeli ve bir ambulans sürücüsü olmak üzere toplam 45 kişi katıldı.

Rapor hazırlanacak

İlk oturumda Destek Hizmetleri Birim Sorumlusu Selim Özen 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde vaka başı bakım onarım maliyeti analizi ve mali giderlere yönelik sunum yaparken, intranet ortamı çözüm ve önerilerin ekrana yansıtıldığı interaktif sistemle Bartın 112 çalışanlarının  tümünün cep telefonları ile aktif katılım sağladığı diğer oturumları Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Önder Recep Acıbal yönetti. Çalıştayda çalışanların sorunlarının ve çözüm  önerilerin ekrana yansıtıldığı interaktif sistemle gerçekleştirilen  programın raporlanarak bakanlığa sunulması planlandı.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam