Bartın’da Yaşlılar Haftası etkinlikleri

Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç ve sağlık personeli Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bartın’da evde sağlık hizmeti alan yaşlıları evinde ziyaret etti. Hafta dolayısıyla yine Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 2019 Yılı Bartın Evde Sağlık Hizmetleri Swot Analizi ve Ödül Programı gerçekleştirildi.

Bartın’da Yaşlılar Haftası etkinlikleri Güncel

Bartın’da Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç ve sağlık personeli Bartın’da evde sağlık hizmeti alan yaşlıları evinde ziyaret etti. Yine hafta dolayısıyla Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 2019 Yılı Bartın Evde Sağlık Hizmetleri Swot Analizi ve Ödül Programı gerçekleştirildi. Eğitime ve Ödül törenine Müdür Koç başta olmak üzere  Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Babayiğit, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Önder Recep Acıbal, Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Abdullah Danışman, Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Dt. Ersoy Alıcı, Ulus İlçe Entegre Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ozan KOCAMAN, Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Arzu Özkaya, Bartın Devlet Hastanesi Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı Şube Müdürü Levent Canatan, Bartın Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Özgür Dolma, Bartın Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Ekrem Mantar katıldı.

Bartın’da Evde Sağlık Hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulabilmesi çalışmaları hakkında istişareler yapıldığı eğitimin sonunda   Dursun Koç tarafından Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Ekrem Mantar ve Sağlık Memuru Şükrü Başyiğit’e başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Teşekkür Belgesi takdim edildi.

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam