Aldatmaz: “Bartın’da güçlü belediyecilik ve şehircilik başlayacak”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde Bartın halkının tevazu, samimiyet ve gayretin simgesi AK Parti’ye yetki vereceğini söyleyerek, “Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde halkımızın güçlü desteğini alarak Bartın’da güçlü belediyecilik ve şehircilik başlayacak. Bartın, iktidar ve yerel yönetim uyumu ile tarihinin en büyük yatırımlarına, en büyük hizmetlerine kavuşacak” dedi.

Aldatmaz: “Bartın’da güçlü belediyecilik ve şehircilik başlayacak” Güncel

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmaları boyunca Bartın halkının şahsına ve partisine muhteşem bir destek sunduğunu, bu desteğin hizmet heyecanını artırdığını ifade ederek Bartın halkına teşekkür etti.

“Vakit AK Parti vakti”

Gerçekleştirdikleri tüm toplantılarda salonlara sığmayan kalabalıklara hitap etme fırsatını bulduğunu söyleyen Aldatmaz, “Halkımızın şahsıma ve partimize verdiği desteği seçim çalışmalarımız boyunca gururla gördük. Halkımızın bu desteğinin Pazar günü sandıklara da yansıyacağından hiç kuşkumuz yok. Bartın halkının özlemle beklediği hizmet belediyeciliği için artık vakit AK Parti vakti.” dedi.

“Kalkınma ve gelişme AK Parti ile başlayacak”

AK Parti ile Bartın’ın tarihinin en büyük yatırım ve hizmetlere kavuşacağının altını çizen Aldatmaz, “Bize sevgiyle, coşkuyla sarılan halkımızın hizmetkarı olacağımıza söz veriyoruz. Projelerimizle Bartın’ı ekonomide, turizmde bölgesinin lideri yapacağımıza söz veriyoruz. Bartın’da kalkınma ve gelişme AK Parti ile başlayacak. Bartın’da şehircilik AK Parti’nin güçlü belediyecilik anlayışıyla başlayacak.” diye konuştu.

“Güçlü hizmetle halkımızın yanında olacağız”

Aldatmaz konuşmasının devamında, “Bartın uzun yıllardır hizmet bekledi. Bartın uzun yıllardır gelişme ve kalkınma bekledi. Halkımızın bize vereceği yetkiyle bu özlemi sona erdireceğiz. Biz halkımıza efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geliyoruz. Bartın’da katılımcı, şeffaf ve kalkınma hamleleri başlatan bir belediye olarak hizmet sunacağız.  Hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeden, hiç kimsenin görüşüne bakmadan eşit hizmet, güçlü hizmetle halkımızın yanında olacağız.” dedi.

“Bartın iktidar uyumunun avantajlarını görecek”

Bartın’ın sorunlarını da kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyleyen Aldatmaz, “Bartın vakit ve kan kaybetti. Biz bu kayıpları en kısa sürede telafi edeceğiz. Yerel yönetim ve iktidar uyumunun avantajlarını şehrimiz hissedecek. Projelerimizin yanı sıra Bartın’ı kalkındıracak hamlelerimizi de yerel yönetim ve iktidar uyumu ile hızla gerçekleştirme fırsatı bulacağız.” dedi.

“Kazanan Bartın olacak”

Aldatmaz projelerinin Bartın’a turizm ve ekonomide can katacak projeler olduğunu da sözlerine ekleyerek, “Biz Bartın’ı turizmde, ekonomide kalkındıracak projelerle göreve talip olduk. Her projemiz şehrimizi bir turizm merkezine dönüştürecek. Ve her projemiz Bartın’da yeni istihdam alanları oluşturacak. Hızla kalkınan, hızla gelişen ve istihdam alanlarının hızla arttığı Bartın için halkımız ‘AK Parti’ diyecek. Bartın büyüdükçe, Bartın geliştikçe kazanan halkımız olacak. Bartın kalkındıkça, Bartın’da yeni istihdam alanları oluştukça kazanan Bartın olacak.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam