Tunç : “31 Mart, Bartın için tarihi fırsat”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Belediye Başkanı Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz şehir merkezindeki esnaf, halk ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.

Tunç : “31 Mart, Bartın için tarihi fırsat” Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Belediye Başkanı Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz şehir merkezindeki esnaf, halk ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor. Aldatmaz ve Tunç, ziyaretlerde 31 Mart yerel seçimleri için destek isterken  Aldatmaz, 31 Mart seçimlerinin herkes için büyük bir fırsat olduğunu ifade ederek “31 Mart seçimleri hepimizin için büyük bir fırsat. Bu tarihi fırsat Bartın için bir değişimin başlangıcı olacak inşallah. Burası bizim evimiz ve biz birlikte başaracağız. Bartın’ımızın bir 5 yıl daha kaybetmeye hakkı yok. Birçok insanımız bunun için bize destek vermekte. Bizde bunun için terimizin son damlasına kadar çalışacağız. Bu süreçte gayretle çalışacağımıza sizlere söz veriyorum” dedi.

Tunç: “Bartın değişim istiyor”

Milletvekili Tunç ise ziyaretlerde “Bartın'da mevcut belediye başkanın 10 yıldır yaptıkları yapamadıkları ortada. Bartın'da belediyecilik hizmetlerini tam olarak alamadı. Bartın’a yazık oluyor. Sorunlar çözüm bekliyor. Bartın halkımızla yaptığımız temaslarda değişimin gerekli olduklarını anlatıyorlar. Batı Karadeniz'in İncisi Bartın'ın AK Belediyecilik’e gerçekten çok ihtiyacı var. Tabii bu seçimde siyasi düşüncemiz ne olursa olsun ortak paydamız Bartın olmalı. Bartın’da iktidar ve milletvekili ile uyumlu Cumhurbaşkanımızın desteğini alan bir adayımız olan Yusuf Ziya Aldatmaz ile Bartın'ın özlediği belediyecilik hizmetlerini getirmek için 31 Mart’ta haklımızdan yetki istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam