Tunç: “Bartın’da bütün sorunlar 10 yıldır orta yerde duruyor”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi.

Tunç: “Bartın’da bütün sorunlar 10 yıldır orta yerde duruyor” Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Bazı teşkilat mensuplarının da yer aldığı ziyaretlerde Milletvekili Tunç, 31 Mart’ta Bartın halkı Aldatmaz’a yetki verirse projelerinin tam destekçisi olduklarını, yapılamayacak hiç bir projenin olmadığını ve hepsinin hayata geçirilebilecek Bartın’ı geleceğe taşıyacak,  projeler olduğunu söyledi.

Aldatmaz: “31 Mart, Bartın için bir değişimin başlangıcı olacak”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz ise ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda “31 Mart seçimleri hepimizin için büyük bir fırsat. Bu tarihi fırsat Bartın için bir değişimin başlangıcı olacak inşallah. Burası bizim evimiz ve biz birlikte başaracağız. Bartın’ımızın bir 5 yıl daha kaybetmeye hakkı yok. Birçok insanımız bunun için bize destek vermekte. Bizde bunun için terimizin son damlasına kadar çalışacağız. Bu süreçte gayretle çalışacağımıza sizlere söz veriyorum” dedi.

Tunç: “Bartın’a yazık değil mi?

 Bartın'a özlediği belediyecilik hizmetlerini getirebilmek için 31 Mart’ta halktan yetki istediklerini kaydeden Yılmaz Tunç da  “Bartın’da iktidar ve milletvekili ile uyumlu Cumhurbaşkanımızın desteğini alan bir adayımız olan Yusuf Ziya Aldatmaz ile Bartın'ın özlediği belediyecilik hizmetlerini getirmek için 31 Mart’ta haklımızdan yetki istiyoruz. Bartın'da 10 yıllık bir kayıp var. 10 yıldır Bartın'da belediyecilik yok, trafik sorunu var, imar problemi var, temizlik sorunu var, çöp sorunu var, su problemi var, belediyeciliğin bütün sorunları var, çözülen bir problem yok. Bütün sorunlar 10 yıldır orta yerde duruyor. Bartın'a yazık değil mi? Batı Karadeniz'in İncisi Bartın'ın AK Belediyecilik’e gerçekten çok ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam