Özkaya: “Ak gençlik Belediye Başkanlığı için çalışıyor”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın Bartın Belediye Meclis Üyesi aday listesinde de 4.sıradan Bartın Belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya, “Ak gençlik Belediye Başkanlığı için çalışıyor” dedi.

Özkaya: “Ak gençlik Belediye Başkanlığı için çalışıyor” Güncel

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ın Bartın Belediye Meclis Üyesi aday listesinde de 4.sıradan Bartın Belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya, AK Parti Bartın Gençlik Kolları üyelerinin yerel seçimler için durup dinlenmeksizin çalıştığını söyledi. Özkaya, “Öncelikle böyle gurur verici bir görev adına, partim tarafından aday gösterilmiş olmaktan dolayı büyük mutluluk ve şeref duydum. En genç belediye meclis üyesi adayı olmanın vermiş olduğu mutluluğun yanı sıra, elbet omuzlarıma yüklemiş olduğu sorumluluklarda var. Fakat halkımız takdir buyurur, Rabbim'de müsaade eder ise Bartın'ımız için, gençliğimiz için yapacak çok işimiz ve söyleyecek çok sözümüz var” dedi.

“Genç kardeşlerimizin sesi olacağız”

Gençlerin sesi olmaya gayret göstereceklerini dile getiren Özkaya, “Partimizin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere ve gençliğe vermiş olduğu değer, bizleri daha ileriye koşmakta ve hedeflerine durmaksızın ilerlemekte motive ediyor. Hemşerilerimizin, partimizin ve Cumhurbaşkanımızın bizlere karşı olan beklentilerini asla boşa çıkarmayacağımız inancındayım. Takdir buyurulur da seçilirsem hemşerilerimizin ve bilhassa genç kardeşlerimizin dertleri ile dertlenmek ve problemlerine çözüm aramak için elimden gelen gayretin fazlasını göstereceğimi söyleyebilirim. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki, 31 Martta gerçekleşecek seçim, bir mahalli idareler ve yerel seçim olmanın ötesinde ülkemiz için kıymetli ve önem arz eden bir seçimdir. İnanıyorum ki bu seçim ile birlikte Bartın'ımız için, şehrimize yakışır proje ve çalışmalara imza atacağız. Bende, öncelikle genç kardeşlerimin belediye meclisinde ki sesleri olmaya ve onları temsil etmeye gayret edeceğim” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam