Bartın’a 7 ambulans daha

Sağlık İl Müdürlüğü 112 acil araç filosu alınan yeni araçlarla genişledi. Müdürlük bünyesine alınan 7 ambulans ve 1 UMKE aracı düzenlenen törenle hizmete başladı.

Bartın’a 7 ambulans daha Güncel

Sağlık İl Müdürlüğü 112 acil  araç filosu alınan yeni araçlarla genişledi. Müdürlük bünyesine alınan 7 ambulans ve 1 UMKE aracı düzenlenen törenle hizmete başladı. Sağlık İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene Bartın Valisi Sinan Güner ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç başta olmak üzere Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç, AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, sağlık ve müdürlük çalışanları ile vatandaşlar katıldı. Törende alınan bu 7 ambulansla birlikte Bartın’daki ambulans sayısını 35’e yükselttiklerini ifade eden Milletvekili Tunç, “Bartın'da 112 Acil Ambulans araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Valimiz Sn. Sinan Güner, İl sağlık Müdürümüz Dr. Dursun Koç ve Bartın 112 ekibimiz ile birlikte 7 adet 4x4 Ambulans ile 1 adet UMKE aracımızı hizmete aldık. 2002 yılında 4 adet olan 112 acil ambulans sayımızı 35'e yükselttik. Yeni ambulanslarımız hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Yılmaz Tunç, tören sonrasında AK Parti Bartın Belediye Başkanı  Yusuf Ziya Aldatmaz’la birlikte ambulanslardan birine binerek direksiyonun başına geçmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam