AK Parti, Hasankadı seçim irtibat bürosu açıldı

AK Parti, Hasankadı Beldesinde seçim irtibat bürosunu açtı. Açılışta 31 Mart yerel seçimlerinin Türkiye için önemini vurgulayan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Kim kiminle ittifak yapıyor görüyorsunuz değil mi? Şimdi onlara sandıkta AK Parti'ye oy vererek cevap vereceğiz inşallah!” dedi.

AK Parti, Hasankadı seçim irtibat bürosu açıldı Güncel

AK Parti, Hasankadı Beldesinde seçim irtibat bürosunu açtı.  Açılışa AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Hasankadı Belediye Başkan ve Adayı Zeki Erdoğan, Kozcağız Belediye Başkan ve Adayı Mustafa Karaman, AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Dilek Acar, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Giray Gülsoy, Hasankadı Belde Başkanı Raif Çeliktaş ve vatandaşlar katıldı.

Türkiye'mizin aleyhinde sürekli plan kuruyorlar”

31 Mart seçimlerinin Türkiye için önemini vurgulayan AK Parti Bartın Milletvekili Tunç “Türkiye'nin Düşmanları hep bir olmuş Türkiye'mizin aleyhinde sürekli plan kuruyorlar. Kim kiminle ittifak yapıyor görüyorsunuz değil mi? Şimdi onlara sandıkta AK Parti'ye oy vererek cevap vereceğiz inşallah! Bugüne kadar hep bunu yaptınız. Çok teşekkür ederiz. AK Parti'ye Hasankadı her zaman sahip çıktı. Bundan sonra da sahip çıkarak Türkiye’mize, ülkemize sahip çıkmış olacağız. Kirli ittifaklara cevap vermiş olacağız. Hem de Hasankadı da hizmete devam edeceğiz “dedi.

“Türkiye'yi ekonomik ve siyasi bir krize sokmak istiyorlar”

Türkiye'nin büyümesini istemeyenler 31 Mart’ta AK Parti’nin kaybetmesi için yine işbaşında oluğunu ifade eden Tunç, “Türkiye'nin dünyanın büyük projelerini gerçekleştirmesini istemeyenler Recep Tayyip Erdoğan'ın önünü kesmek için çok gayret gösterdiler. Gezi olayları çıkardılar 17/25 Aralık dediler. 15 Temmuz FETÖ darbesi ile ülkemizi karşı karşıya bıraktılar. Hiç birinde de başarılı olamadılar. Milletimiz sımsıkı lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıktı. O milletimiz için ne yapsak azdır. Şimdi yeniden Siyasi krizlerle Türkiye'yi ekonomik ve siyasi bir krize sokmak istiyorlar. Fiyatları artırmak istiyorlar. Kurları artırmak istiyorlar. Müsaade etmeyeceğiz. Türkiye yatırımlarla bu yolda büyümeye devam edecek. Hasankadı Beldemiz bundan nasibini almaya devam edecek ”Şeklinde konuştu.

“Zeki Erdoğan Hasankadı’da Milletle gönülden gönüle bağ kurdu”

“AK Parti’nin belediyecilik anlayışını belirleyen en önemli unsur hiç kuşkusuz; Gönül Belediyeciliğidir” diyen Milletvekili Tunç, “Hasankadı’da Zeki Erdoğan Milletle gönülden gönüle bağ kurarak, milletin değerlerini, ihtiyaç ve beklentilerine karşılık verdi. Gönül belediyeciliği dört dönemdir devam ettirdi. Onun için Hasankadılı halkımızda onu bırakmak istemiyor. Birlikte Hasankadı’ya çok hizmet yaptık. Yapmaya devam edeceğiz. Hasankadı Beldemizde alt yapıdan üst yapıya, okullardan kapalı spor salonuna, Hastaneden ıslah çalışmalarına, birçok esere imza attık. Şimdi sıra Cumhurbaşkanımız Bartın'a geldiğinde de bahsettiği Bartın Kozcağız Hasankadı Yenice Karabük yolundaki proje çalışmalarını tamamlayarak inşaat çalışmalarını başlatmak olacak” ifadelerinde bulundu.

Bunun yanında Hasankadı Beldesine 112 Acil İstasyon için Sağlık Bakanlığı’na girişimlerini yaptıklarını da belirten Milletvekili Tunç, Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ın öncülük yapmasıyla Hasankadı’ya fabrikada kazandırıldığını yeni istihdam ve iş kapıları için Bartın Organize Sanayi Bölgesinin büyütme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam