Tunç’tan Kozcağız’da esnaf ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız belde merkezindeki esnafı ziyaret etti. Tunç ziyaretlerde “Kozcağız’da tarihinde yapılanların, katbekat üzerinde eserler ortaya koyduk” dedi.

Tunç’tan Kozcağız’da esnaf ziyareti Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız belde merkezindeki esnafı ziyaret etti.  Ziyaretlerde Kozcağız Belediye Başkan ve Adayı Mustafa Karaman, İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Giray Gülsoy, AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Orhan Acıbal, belediye meclisi üyeleri ve belde teşkilatı mensupları da yer aldı.

“Biz iftira siyaseti değil! Hizmet siyaseti yapıyoruz!”

Milletvekili Tunç, ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunarak, esnafla yaptığı sohbetlerde “Birileri gibi Kozcağız Beldesinde iftira siyaseti yapmadık. Biz hizmet siyaseti yapıyoruz. Kozcağız’a belediye yatırımları ile birlikte AK Parti hükümetleri olarak büyük yatırımlar kazandırdık. Bu yatırımlar devam edecek. Kozcağız'a yaptıklarımızla beldenin çehresini değiştirdik, Kozcağız-Perşembe yolu, Kozcağız Barajı, Kışla Barajı, Kozcağız-Kumluca yolu, Aile Sağlığı Merkezi, İmam Hatip Ortaokulu, Ahmetler İlkokulu, Kozcağız yuva anaokulu, sanayi sitesi taşkın koruma, Kozcağız stadyumu, Kozcağız cadde düzenlemeleri, Şehirlerarası Otobüs terminali ve sosyal tesisleri, şimdi de Kozcağız-Bartın arası duble yolun ihalesini yaptık, yolu tamamlamak.  Kozcağız’da Belediye Başkan ve Adayımız Mustafa Karaman ile yeni dönemde de yeni projelerle milletimizin emrinde hizmet yürüyüşümüzü sürdürmek için destek istiyoruz.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam