Tunç ve Aldatmaz’dan esnaf ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz teşkilat mensupları ile birlikte Bartın şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. Aldatmaz ve Tunç, ziyaretlerde Bartın’da tecrübe ve bilgi paylaşımından tasarruf ve şeffaflığa kadar pek çok faydasını görebileceği belediyecilik anlayışı ile Bartın’ı tanıştırmak için destek istediklerini söyledi.

Tunç ve Aldatmaz’dan esnaf ziyareti Güncel

Aldatmaz: “31 Mart Bartın için bir değişimin başlangıcı olacak”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz teşkilat mensupları ile birlikte Bartın şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu.  Aldatmaz ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda“31 Mart seçimleri hepimizin için büyük bir fırsat. Bu tarihi fırsat Bartın için bir değişimin başlangıcı olacak inşallah. Burası bizim evimiz ve biz birlikte başaracağız. Bartın’ımızın bir 5 yıl daha kaybetmeye hakkı yok. Birçok insanımız bunun için bize destek vermekte. Bizde bunun için terimizin son damlasına kadar çalışacağız. Bu süreçte gayretle çalışacağımıza sizlere söz veriyorum” dedi

Tunç:  “Bartın’ın temel sorunları çözmeden Bartın’ı kalkındıramayız”

“Bartın’da altyapı, su, çöp, temiz çevre, temiz hava, İmar gibi temel hizmet alanlarındaki temel sorunları çözmeden Bartın’ı kalkındıramayız” diyen Milletvekili Tunç ise “Bartın hakkettiği noktada değil. Halkımız 31 Mart’ta Belediye Başkan Adayımız Yusuf Ziya Aldatmaz ile değişime evet dediğinde Tecrübe ve bilgi paylaşımından tasarruf ve şeffaflığa kadar pek çok faydasını göreceğimiz belediyecilik anlayışı ile tanışacak, yerel-hükümet uyumu sayesinde gerçekleştirilecek projeler ile yeni bir döneme imza atmış olacağız” şeklinde konuştu. 

“Bartın’ın ak belediyecilik anlayışına çok ihtiyacı var”

Bartın’ın ak belediyecilik anlayışına ihtiyacı olduğunu dile getiren Tunç, “Bartın’ımızda da başta il belediyemiz olmak üzere ak belediyecilik anlayışına çok ihtiyaç var. Bartın’ımız Batı Karadeniz’in en güzel illerinden bir tanesi. Bartın’ımız bir üniversite kendi oluyor ve Bartın büyüyor. Şimdi yapılan hükümet yatırımlarıyla ayak uydurabilecek ve Bartın’ın potansiyelini hareket ettirebilecek bir yerel yönetim anlayışına ihtiyaç var” ifadelerinde bulundu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam