Titiz: “Protokol mensubu değil vatandaşım”

31 Mart yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, “Yaptığımız çalışmalar seçimden sonra da bir değer ifade etsin” dedi.

Titiz: “Protokol mensubu değil vatandaşım” Güncel

Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Saha taramaları ve aile ziyaretlerinde bulunan Titiz, “Seçildikten sonra da halkımızla bağımızı hiçbir zaman koparmayacağım. Ben hiçbir zaman protokol insanı olmadım. Siyasetin hep içerisinde oldum, meslek hayatımda güzel ve önemli mevkilerde de bulundum ama bu beni sade bir vatandaş olmaktan uzaklaştırmadı." dedi. 

Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyleyen Emin Titiz “Başkan dediğin zaten mütevazı ve halkla iç içe olmalı” diye konuştu.

“Vatandaş Emin Titiz neyse, başkan Emin Titiz o olacak"
Halkın içerisinde olmaktan, halktan birisi olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Emin Titiz “Bu güne kadar duyarlı bir vatandaş olarak nasıl yaşadıysam ve ne yapmaya çalıştıysam seçimden sonra da duyarlı bir başkan olarak daha büyük bir titizlikle aynı değerlerimi koruyacağım. Makam ve mevkiinin insan için bir imtihandır. Bize destek veren insanları mahcup etmeyeceğiz, halkımızın, teşkilatımızın desteği ve duası ile en güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz. Vatandaş Emin Titiz neyse Başkan Emin Titiz de o olacak.” diye konuştu.

“Seçim çalışmalarımız yapacağımız işlerin aynasıdır”

Saadet Partisi’nin en temel ilkelerinden birinin  israf etmemek olduğunu söyleyen Titiz, şöyle devam etti:

“Seçim çalışmalarım esnasında yerine getiremeyeceğim hiç bir vaadin sözünü vermiyorum. Oy kaygısı taşıyarak gerçeklikten asla vaz geçmiyorum. Zaten yaptığımız çalışma bile yeri geliyor yapacağımız işlerin aynası oluyor.  Bakınız bizim en temel ilkelerimizden bir tanesi ne?” İsraf etmeyeceğiz” diyoruz. Daha seçim kampanyası yaparken israfa mahal verecek bir takım çalışmalar ortaya koyarsak, bu sözümüz inandırıcı olur mu? Olmaz. Saadet Partisi olarak devletten bir kuruş seçim yardımı almadan, teşkilatımızın değerli mensuplarının tertemiz, helal kazançlarından ortaya koyduğumuz mütevazı bütçe ile bu yarışın içerisindeyiz. Ve yüzde 100 helal bir kampanya süreci yürütüyoruz. Daha şimdiden kaynakları nasıl etkili ve verimli kullanıyorsak, israfa mahal vermiyorsak, iş başına geldiğimizde de belediyemizin kaynaklarını, etkili ve verimli kullanacağız. İsraf etmeyeceğiz.

“Fidanlarımız ilgi görüyor”               

Mesela biz ne yaptık? Bartınlı hemşerilerimize ziyaretlerimizde fidan hediye ediyoruz. Yaptığımız çalışma çöpe gitmesin, seçimden sonra da bir değer ifade etsin istiyoruz. Herkesin bir dikili ağacı olsun, doğaya değer katalım istiyoruz.  Ben şuna inanıyorum ki, duruşumuz, görüşlerimiz, beyanlarımız kalıcı olacak. Bu vesile ile verdiğimiz mesajlar, geleceğimiz için bir anlam ifade edecek. Biz buna önem veriyoruz. Biz sadece bir seçim kampanyası yürütmüyoruz, aslında her bir davranışımızla bugüne ve geleceğimize bir not düşüyoruz."

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam