Tunç : “AK Parti kazandığında Türkiye’nin düşmanları yine kahrolacak”

AK Parti Kumluca Belde Teşkilatınca düzenlenen kahvaltıya katılan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı İsmet Ertuğrul’un Kumluca’nın çehresini değiştirecek projelerle yola çıktığını belirterek “Birlik ve beraberlik içerisinde Kumluca’mızı yeniden AK belediyecilikle tanıştıracağız” dedi.

Tunç : “AK Parti kazandığında Türkiye’nin düşmanları yine kahrolacak” Güncel

AK Parti Kumluca Belde Teşkilatı, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde beldede kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  Kumluca Belediye Başkan Adayı İsmet Ertuğrul, Kumluca Belde Başkanı Nejdet Şerbetçi, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Kadir Saraç ve Atnen Aydoğan da katıldı. Kahvaltıda Başkan Adayı İsmet Ertuğrul’un Kumluca’nın çehresini değiştirecek projelerle yola çıktığını ifade eden Milletvekili Tunç, AK Parti kazandığında Türkiye kazanacak, Türkiye’nin düşmanları ise üzülecek.  31 Martta AK Parti başarılı olarak seçimlerden çıkarsa Bartın Kazanacak, Kumluca kazanacak, Recep Tayyip Erdoğan’ı düşürmek isteyenler kahrolacak. Gezi olaylarını çıkaranlar üzülecek 17/25 Aralık’ı çıkaranlar üzülecek. Terörü azdıranlar, hendek kazanlar, çukur kazanlar, PKK’yı DEAŞ’ı  üzerimize sürenler kahrolacak. FETÖ ve 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlar üzülecek. Kim sevinecek? Türkiye sevinecek, Millet sevinecek, Türkiye’nin dostları sevinecek, Türkiye’nin düşmanları ise üzülecek” dedi.

“Kumluca'da önemli yatırımlar yaptık”

Kumluca'da önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Yılmaz, Kumluca Çayı ve yan dereleri taşkın koruma çalışmalarının ve Kumluca'nın muhtelif köylerinde taşkın koruma çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Tunç, Kumluca'nın en önemli problemi olan Kozcağız-Kumluca yolunun tamamlandığı da kaydetti. Yılmaz Tunç, eğitim alanında Kumluca'ya lise binası kazandırdıklarını ve Kumluca İmam Hatip Ortaokulunu açtıklarını, Kumluca'nın SUKAP projesinden yüzde 50 hibe desteği ile 2 milyon lira tutarında alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını, spor tesisleri için gerekli ödenekleri aktardıklarını söyledi. Milletvekili Tunç, Kumluca'yı Bakanlar Kurulu kararıyla fındık desteklemesi kapsamına aldıklarını ve fındık üreticilerinin bundan faydalandığını da dile getirdi.

“Kumluca’mızı beraber yöneteceğiz”    

Milletvekili Tunç, “Belediye işi gönül işi, bu işe gönlünüzü verirseniz kazanırsınız. İsmet Hoca hepinizin yakından tanıdığı birisi, 30 yıldır burada görev yapmış, herkesin yardımına koşmuş, belediye başkanı olduğunda elindeki imkanlar artacak. Bir kolu bizde bir kolu hükümette olacak. Belediyenin kapısı halka açık olacak, herkes derdini anlatabilecek. Sorunları kendisi çözebildiğini kendisi çözecek, çözemediğini bize aktaracak biz yardımcı olacağız. Kumluca’mızı beraber yöneteceğiz” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam