Akgün, Yeğenli Köyü’nden destek istedi

Saadet Partisi Bartın 1. Sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Yurdanur Akgün, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçimlere “Dürüst olmak gerekirse” sloganıyla yola çıkan Akgün, bu kapsamda Kozcağız’a bağlı Yeğenli Köyünü ziyaret ederek köy sakinlerinden destek istedi.

Akgün, Yeğenli Köyü’nden destek istedi Güncel

Saadet Partisi Bartın 1. Sıra İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Yurdanur Akgün, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçimlere “Dürüst olmak gerekirse” sloganıyla yola çıkan Akgün, bu kapsamda Kozcağız’a bağlı Yeğenli ziyaret ederek köy sakinlerinden destek istedi. Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Akgün, “Kozcağız’da doğup büyüdük. Yıllardır beldemizde esnaflık yapıyoruz. Gerek sektörün kazandırdığı birikim gerekse de yıllardır bu camianın içerisinde olmamız hasebiyle beldemizin tüm eksiklerini tanıyor ve biliyoruz. Seçimlerden sonra görevi devraldığımız andan itibaren Milli Görüşün efsane belediyecilik anlayışıyla beldemize hizmet edeceğiz.  Ayrıca beldemizin köylerine de yine Milli Görüşün adalet ve hak anlayışıyla hizmet götüreceğiz. İsraf etmeyeceğiz. Bize emanet edilen kamu malına, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. kendimize ve bir başkasına asla haksız rant sağlamayacağız. Her konuda adil olacağız. Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız. İşi ehline vereceğiz” dedi.

“Kozcağız marka şehir olacak”

Halk ile aralarına bürokrasinin duvarlarını örmeyeceklerini söyleyen Akgün, “Halkımız ile aramıza bürokrasinin duvarlarını örmeyeceğiz. Telefonumuz her daim açık olacak ve beldemiz insanı bize istedikleri zaman ulaşabilecekler. Biz herkesin adayı olduk. Herkesin derdiyle dertleneceğiz.  Artık Kozcağız’da genç, dinamik, işini iyi bilen, çözüm odaklı, toplumun her kesimi ile kucaklaşan bir yönetim anlayışına ihtiyaç var. Biz Saadet Partisi olarak bilgi, birikim ve tecrübemizle beldemizi en seçkin konuma taşıyacağımıza inancımız tamdır.  Kozcağız bizim ellerimizde köylerimizle birlikte marka şehir olacak. Gerek belediyede gerek il genel meclisinde Kozcağız için bugüne kadar dert edilmemiş tüm sorunlar bizim elimizle çözüme kavuşacak inşallah. Kozcağız artık emin ellere teslim edilmelidir” şeklinde konuştu.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam