Kalaycı: “Milletvekilimiz Bartın’ımızın gururudur”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile ilgili eleştirilerine ve sözlerine tepki gösterdi. Kalaycı, Özçelik’in “Sayın Yılmaz Tunç, Bartın’ın en büyük şansızlıklarındandır. Bir kara bulut gibi Bartın’ın üzerinden kalkmadığı sürece bu şehrin huzur bulma şansı hiç yok” şeklindeki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu söyledi.

Kalaycı: “Milletvekilimiz Bartın’ımızın gururudur” Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile ilgili eleştirilerine ve sözlerine tepki gösterdi. Kalaycı, Özçelik’in “Bartın Milletvekili Sayın Yılmaz Tunç yıllardır huzursuzluk yaratıyor. Bu şehirdeki birlik ve beraberliği bozmuş bir siyasetçi. Sayın Yılmaz Tunç bu konuda nedense Bartın’ın en büyük şansızlıklarındandır. Bir kara bulut gibi Bartın’ın üzerinden kalkmadığı sürece bu şehrin huzur bulma şansı hiç yok” şeklindeki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu  söyledi.

“Milletvekilimiz Bartın’ımızın gururudur”

Ercüment Özçelik’in açıklamalarının Cumhur İttifakını zedelediğini belirten Turhan Kalaycı şöyle  konuştu:

“Cumhur ittifakını zedeleyecek her türlü açıklamadan kaçınmalıyız. Bizler yapacağımız hizmetleri açıklıyoruz. Ayrıca Bartın’da taş üstüne taş koyana teşekkür ederiz. Milletvekilimiz Sayın Av. Yılmaz Tunç’un Bartın’a getirdiği hizmetleri takdir ediyor ve ‘karabulut’ ifadesini kabul etmiyoruz. Sayın Milletvekilimiz 12 yıldır Bartın’ımızın gururudur. Ankara’da bizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Bartın’a 6,5 milyarlık yatırımın tamamlanmasını sağlamış ve 6,5 milyarlık yatırımın da ilimize gelmesini sağlamıştır. O nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz.

“Halkımızın desteğini istiyoruz”

31 Mart’ta da inşallah Sayın Yusuf Aldatmaz’la Bartın Belediyesi’ni devraldığımızda Sayın Milletvekilimizin destekleriyle bütün projelerimizin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Biz Bartın’ı kuzeyin yıldızı ve marka kent yapmak için yola çıktık. Bartın halkından da 31 Mart günü desteklerini bekliyoruz. Bartın’ımızın geleceği inşallah aydınlık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Bartın’a geldiğinde ‘Belediyeleri alın gelin. Ondan sonra projelerin icraatına geçelim’ dedi. Biz de bunun için halkımızın desteğini istiyoruz. 

“Bu tatlı rekabetten Bartın’ımızın kazançlı çıksın”

Tabii bu demokratik bir yarış. Bugüne kadar ilimize birçok hizmet kazandırıldı. Bartın’ın gelişmesinde katkı sunan her kim olursa olsun biz teşekkür ediyoruz. Bartın küçük bir ilimiz birbirimizin yüzüne bakamayacağımız her türlü harekete ve açıklamaya dikkat etmeye davet ediyorum. Her kesimin siyasi tercihine saygı duyuyoruz. Bu tatlı rekabetten Bartın’ımızın kazançlı çıkması en büyük dileğimizdir.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam