Tunç’tan Ulus’ta esnaf ve fabrika ziyaretleri

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Hüseyin Uzun’la birlikte Ulus’ta ziyaretlerde bulunarak 31 Mart yerel seçimlerinde Uluslulardan destek istedi.

Tunç’tan Ulus’ta esnaf ve fabrika ziyaretleri Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Hüseyin Uzun’la birlikte Ulus’ta ziyaretlerde bulunarak 31 Mart yerel seçimlerinde Uluslulardan destek istedi. Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, Belediye Meclis Üyesi Adayı Yasin Koçak ve bazı teşkilat mensuplarının da yer aldığı ziyaretlerde Tunç, ilçe esnafına hayırlı, bereketli kazançlar diledi. Esnaf ile yaptığı sohbetlerde 5 yıl öncesine kadar Ulus İlçesini CHP’nin köhne belediyecilik anlayışıyla karanlığa mahkum ettiği, terkedilmiş, unutulmuş Ulus’u ak belediyecilikle anlayışı ile tanıştırarak yeniden ayağa kaldırmanın onurunu yaşadıklarını söyledi.  

“Ulus değişimi yaşamaya devam ediyor”

Milletvekili Tunç yaptığı açıklamalarda, “Ulus İlçesinde 2014 yılında Hasan Hüseyin Uzun’un Belediye başkanı olmasıyla yerel-hükümet uyumu ile altyapısından üst yapısına, anaokulundan üniversitesine, hastanesinden stadyumuna, otelinden köprülerine, Milli park yatırımlarından toplu konutlarına, Irmak ıslahından, tekstil-sandalye ağaç işleme fabrikalarına, kapalı halı sahasından Eldeş barajına kavuştu” dedi.

“Şimdi sıra ikinci atılım döneminde”

Ulus İlçesinde faaliyet gösteren tekstil fabrikasını ziyaret eden Milletvekili Tunç,  Ulus’a ak  belediyeciliğin gelmesiyle ve verilen teşviklerle yeni istihdam alanlarının da oluştuğu belirterek “İşte buradaki fabrika bunların örneklerinden bir tanesi inşallah Belediye Başkanımız ve Adayımız Hasan Hüseyin Uzun’un yeni dönemdeki sanayi projesi ve hükümet olarak verilen teşvikler sayesinde yeni iş kapıları artarak devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam