Tunç’tan Kozcağız’a doğalgaz müjdesi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç , Kozcağız Belediyesi tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programına eşi Fatma Tunç ile birlikte katıldı.

Tunç’tan Kozcağız’a doğalgaz müjdesi Güncel

Kozcağız Belediyesi Terminali Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un yanısıra Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, AK Parti Kozcağız Belde Başkanı  Orhan Acıbal, İl Genel Meclisi Üyesi adayı Giray Gülsoy ve  Kozcağızlı kadınlar  katıldı.

Kozcağız’a doğalgaz müjdesi

Programda AK Parti Hükümetlerinin kadına verildiği öneme değinen Milletvekili Tunç,  ilçe ve beldeleri  daha yaşanılabilir hale getirilmesi için başta alt yapı yatırımları olmak üzere önemli yatırımları hayata geçirdiklerini belirterek, “Kozcağız Beldesinde doğalgaz gelmesi konusunda da gerekli çalışmaları başlattık. Kozcağız’a 2014 yılında temellerini attığımız, Kışla Barajını tamamladık, Kozcağız Barajın da inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Barajlar sayesinde Kozcağız’ı sel riskinden koruduk. Kozcağız Terminali, İmam Hatip Ortaokulu,  Ahmetler Ortaokulu, Yuva anaokulu gibi eğitim yatırımlarını Kozcağız’a kazandırdık.  Şimdi de Kozcağız Endüstri Meslek Lisesini kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Kozcağız stadı, Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi, Kozcağız-Perşembe yolunu tamamladık. Kozcağız-Kumluca yolunun tamamlanmak üzere. Kozcağız-Bartın arasında yapımına başlanacak olan duble yol da 110 milyon liraya ihale edildi. Yakında inşaatına başlanılacak. AK Parti iktidarı yerelde elde ettiği başarılarla büyümeye ve milletine hizmet etmeye devam edecektir bundan sonra da halkımız için en güzelini yapmamın gayreti içerisinde olmaya ve belediyelerimizi desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Karaman’dan Tunç’a teşekkür

Kozcağız Belediye Başkanı ve Adayı  Mustafa Karaman da  Kozcağız’da yapılan yatırım ve projelerle ilgili bilgiler verdiği toplantıda, gündemde olan ilçe konusu başta olmak üzere, doğalgaz çalışmaları ve devam eden projelerle ilgili Milletvekili Tunç’a verdiği katkı ve desteklerden dolayı teşekkür etti Programın sonunda Yılmaz Tunç eşi Fatma Tunç ile birlikte Kozcağızlı kadınlara çiçek dağıttı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam