Tunç, Uğur Işılak konserini dinledi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadın Günü etkinlikleri kapsamında verilen Uğur Işılak konserini Kozcağızlılarla birlikte dinledi.

Tunç,  Uğur Işılak konserini dinledi Güncel

Kozcağız Belediyesi Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirilen  Uğur Işılak ve Ayhan Akalın konserini AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve Kozcağız Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Karaman Kozcağızlılarla birlikte dinledi. Kozcağızlı kadınlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde Kozcağız  Belediye Başkanı ve Adayı  Mustafa Karaman “Kozcağız bu akşam bir başka güzeldi, Yerel sanatçımız Ayhan Akalın'a ve yüreklerimizi coşturan Uğur Işılak kardeşimize teşekkür ediyorum. Bizi bu akşam alkışlarıyla ve coşkularıyla yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Rabbim birlikte daha nice böylesine heyecanlı etkinlikler yapmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Tunç: “Kozcağız’a birlikte yapacağımız çok iş var”

Konseri Kozcağızlılarla birlikte dinleyen AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da “Kozcağız’ın efsane başkanı Mustafa Karaman bizleri bu güzel gecede bir araya getirdi. Yeni dönem de Kozcağız’a birlikte yapacağımız çok iş var. Anadolu’nun güçlü sesi, çağdaş halk ozanımız Uğur Işılak Kozcağızlılara unutulmaz bir konser verdi. Gönül dünyamıza, vefa duygumuza, millet ve vatan aşkımıza türküleri ve şiirleri ile hitap eden değerli sanatçımıza ve konseri düzenleyen Kozcağız Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam