Tunç’tan “Kurucaşile’ye Entegre Devlet Hastanesi müjdesi

AK Parti, Kurucaşile seçim irtibat bürosunu açtı. Açılışta konuşan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kurucaşile’ye Entegre Devlet Hastanesi müjdesi verdi.

Tunç’tan “Kurucaşile’ye Entegre Devlet Hastanesi müjdesi Güncel

AK Parti Kurucaşile Seçim İrtibat Bürosu Açılışı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,  Kurucaşile Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Zihni Sayın, İlçe Başkanı Mustafa Ergin, AK Parti İl Genel Meclisi Adayları Ayhan Özçelik, Hüseyin Gümbül ve Belediye Meclis Adayları ve halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Tunç’tan Kurucaşile’ye Entegre Devlet Hastanesi müjdesi    

 Seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, ilçeye önemli müjdeler verdi. Bartın-Kurucaşile yolunun hızla devam ettiğini belirten Tunç, “Dağları delerek, Kurucaşile ilçesine tünellerle ulaşıyoruz.. İnşallah yol en kısa zamanda bitirilerek, artık ilçeye 20 dakikada ulaşacağız. Bizim çalışmalarımız bununla kalmayacak. İlçenin öz kültürü olan Ahşap Tekne ve yat yapımcılığını geliştirmek için elimizden geleceğiz. Şimdi de Kurucaşile ilçemize Entegre Devlet Hastanesi yapımı başlayacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Belediye Başkanımız Mehmet Zihni Sayın ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışmaya şimdi olduğu gibi bundan sonra devam edeceğiz. Tarihinin en büyük yatırımlarını Kurucaşile’ye gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Milletimiz 31 Mart’ta en doğru kararı verecek”

Milletvekili Tunç, “31 Mart seçimlerinin ülkemiz, Bartın’ımız ve Kurucaşile İlçemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 31 Mart seçimleri Türkiye’nin istikrarı için, şehirlerimizin, beldelerimizin daha yaşanabilir hale getirilmesi, insanlarımızın huzuru için önemli. İnanıyoruz ki milletimiz bugüne kadar olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de en doğru kararı verecektir” şeklinde konuştu.

Sayın:  “Tüm gücümüz Kurucaşile için”

 Kurucaşile Belediye Başkanı ve Mehmet Zihni Sayın da açılışta “Tüm gücümüz ve enerjimizle ilçemiz için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız bundan sonra daha da artacaktır. İlçemize entegre devlet hastanesi yapılacak. Şimdi yer konusunda da önemli gelişmeler kat ettik. Yakın zamanda temelini atacağız. Biz göreve geldiğimizden bu yana önemli çalışmalar yaptık. Kurucaşile ilçemize ulaşımı kolaylaştıracak, yol şimdiden hızlı bir şekilde devam ediyor. Buraya yapılan yatırımlarda Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bartın Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

 Son olarak 31 Mart yerel seçimlerinde kullanılmak üzere AK Parti Kurucaşile Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı yapılarak, vatandaşlara ikramlarda bulunuldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam