Şahin’den Hergün’e Dünya Kadınlar Günü ziyareti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.

Şahin’den Hergün’e Dünya Kadınlar Günü ziyareti Güncel

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Psikolog Ece Aktaş Yılmaz’ın da yer aldığı ziyarette Müdür Şahin, kadının toplumun ve ailenin temel taşı olduğunu ifade eden Şahin, “Hayatın her alanında varlıklarıyla onurlandığımız, ülkemizi geleceğe taşıyacak milli ve manevi değerlere bağlı nesilleri yetiştiren kadınlarımız, aile kurumunun direği, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun da temel taşlarıdır. Medeniyetimizin inşasında en az erkekler kadar kadınlarımızın da rolü ve emeği çok büyüktür.  Gerek inancımızda, gerek gelenek ve göreneklerimizde saygın bir yeri bulunan kadınlarımızın sosyal ve siyasal hayatta daha ileri konumlarda yer almalarının müspet sonuçları yetiştirdikleri nesillere de aksedecek ve aziz milletimiz muasır medeniyet yolunda emin adımlarla yürüyecektir. Toplum yapımızı şekillendiren, fedakarlığın timsali olan başta Bartınlı kadınlarımız olmak üzere, bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutlarken, bizi biz yapma hedefinde yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Siz çalışma hayatındaki değerli kadınlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise Mahmut Şahin ve  Ece Aktaş Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam