Arslan: “Kendimiz için değil kentimiz için çalışacağız”

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan, Bartınlıların 31 Mart’ta rantçılara ve kendine çalışanlara değil halk için çalışanlara oy vereceğini söyledi. Arslan, “Kendimiz için değil kentimiz için çalışacağız. Bartın’ı sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştırırken halkımızın derdine de derman olacağız” dedi.

Arslan: “Kendimiz için değil kentimiz için çalışacağız” Güncel

CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan 31 Mart seçimlerinde Bartın halkının CHP kadrolarına görev vererek en doğru karara imza atacağına inandığını söyledi. Bartınlıların 31 Mart’ta rantçılara ve kendine çalışanlara değil halk için çalışanlara oy vereceğini ifade eden Arslan, “Halkımız 31 Mart’ta kendine değil kentine çalışanlara oy verecek. Sosyal belediyecilik anlayışını Bartın’a kazandıracak bir partinin Belediye Başkan Adayı olarak söz veriyoruz halkımızın derdine derman olmaya geliyoruz. İsraftan uzak, akılcı ve halkımızın mutlak yararına olacak projelerle şehrimizi güzelleştirirken halkımızın yaralarını sarmayı da görev edineceğiz. Bartın halkına layık olduğu birbirinden güzel hizmetleri sunacak olan bizleriz” dedi.

“Kentimizi layık olduğu gibi yöneteceğiz”

Bartın’ı imkan ve olanakları en iyi şekilde değerlendirerek layıkıyla yöneteceklerini kaydeden Mehmet Arslan şöyle devam etti:

“Türkiye’nin neresine giderseniz gidin fark yaratan ve marka değeri kazanan belediyelerin CHP’li belediyeler olduğunu görebilirsiniz. Bizde Bartın’da imkan ve olanakları en iyi şekilde değerlendirerek kentimizi layık olduğu gibi yöneteceğiz. Hiçbir zaman bahane üreten belediyecilikle halkımızın karşısında olmayacağız. Çözüm ve çare üreteceğiz. Hiç kimseyi ayrıştırmadan ve hiç kimseyi kutuplaştırmadan kentimizi ileriye taşımanın gayretinde olacağız. 

Herkesin söz sahibi olduğu anlayışa talibiz”

Bartın’ın sorunlarını da ve bu sorunların çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Güçlü, dinamik ve uzman ekibimizle şehrimizin sorunlarını çözmeye talibiz. Stres üreten bir şehir değil mutluluk üreten bir şehir için gecemizi gündüzümüze katacağız. Bartın’ı tüm paydaşların yönetime katılabildiği ve herkesin söz sahibi olabildiği bir anlayışa talibiz.

“İnsanlarımızın mutluluğunu öncelikli görev edineceğiz”

Bartın için yapacak çok işimiz var.  Şehrin yıllardır süre gelen ve ısrarla çözülemeyen sorunlarına akılcı çözümler getireceğiz. Modern ve insanları mutlu bir şehir sadece hayalden ibaret kalmayacak. Biz halkımıza belediyecilik hizmetlerini en modern haliyle sunarken şehrimizde yaşayan insanların mutluluğunu da kendimize öncelikli görev edineceğiz. 

“Değerlerimizi koruyarak ekonomiye kazandıracağız”

Şehrimizde sadece günlük belediye hizmetlerini sunmakla kalmayacağız. Kentimizi; doğasıyla, kültürüyle ve tarihiyle bir arada ele alarak geleceğe hazırlayacağız. Hayata geçireceğimiz tüm projelerimizde çocuklarımızın ve torunlarımızın umutla, mutlulukla yaşayacakları bir Bartın yaratacağız. Irmağımızı, yeşilimizi, denizimizi, tarihimizi, kültürümüzü ve saymakla bitiremeyeceğimiz tüm değerlerimizi koruyacak, bu değerlerimizi en doğru ve en güzel şekilde ekonomiye kazandırma noktasında da gecemizi gündüzümüze katacağız.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam