Demirok: “Değişim olmadan gelişim olmaz”

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın’ın Kemerköprü Mahallesinden muhtar adayı olan Nevin Demirok, Kemerköprü sakinlerinin teveccühüyle muhtar olduğu takdirde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir muhtar olacağını söyledi. “Değişim olmadan gelişim olmaz” sloganıyla yola çıkan Demirok, azalarını da tanıttı.

Demirok: “Değişim olmadan gelişim olmaz” Güncel

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın’ın Kemerköprü Mahallesinden muhtar adayı olan Nevin Demirok, Kemerköprü sakinlerinin teveccühüyle muhtar olduğu takdirde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir muhtar olacağını söyledi. Kemerköprü’nün nüfusunun 11 bin 663’ü geçtiğini ifade eden Demirok, güvenilir, çözüm üreten ve sorun çözen birisi olarak geldiğini kaydetti. Demirok, “Güvenilir, çözüm üreten, sorun çözen birisi olarak geliyorum. Mahallemizde çalışkan ve yetenekli öğrencilere Belediyemizden, işadamlarımızdan ve hayırsever vatandaşlarımızdan burs isteyeceğiz. Kemerköprü Mahallemizin toplam nüfusu 11 bin 663’ü geçmektedir. Mahallemiz yerleşim yeri merkezi ve devlet kurumlarımızda içinde bulunduğu için başka illerden gelen vatandaşlarımız oturmak için mahallemizi öncelikli olarak tercih etmektedir. Bende bu göre gelirsem ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağım” dedi.

“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tek tek tespit edeceğiz”

Mahallede gerçekleştireceği sosyal ve kültürel etkinliklerle mahalle sakinlerini kaynaştırmayı hedeflediğini dile getiren Demirok, “Komşunun komşusunu tanımadığı bugünlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Muhtar olarak yapacağım sosyal ve kültürel etkinliklerle vatandaşlarımızı kaynaştırıp herkesin o eski özlem duyulan mahalle günlerine dönmesini sağlayacağım. Mahallemizde bulunan okulların yönetimiyle görüşüp ihtiyaç sahibi çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek için var gücümle çalışacağım. Mahallemizde yaşlı, bakıma muhtaç ve gerçekten durumu iyi olmayan vatandaşlarımızı tespit edip tek tek ziyaret ederek devletimizin ve Belediyemizin yardımlarını vatandaşlarımıza ulaştırmak için çalışacağım” şeklinde konuştu.

İşte azalar!

İbrahim Hazen (Kardeşler Çilingir)

Hülya Yurtaçan(HSY Yapı Market)

Derya Çelik (Lider Dünya Yönetim Şirketi)

Taner Tuncer (Güvenlik Görevlisi)

Yeşilay Günhan (Mali Müşavir)

Ercan Tutum (Tutum İletişim)

Hakan Yurtsever (Rekart Reklam)

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam