“Kaşıkçı cinayetinde ismin geçiyor” dedi, paraları götürdü

“Kaşıkçı cinayetinde ismin geçiyor” ve “FETÖ terör örgütü ile bağlantın var örgüt kimliğini kullanıyor” diyerek Bartın’da dahil olmak üzere vatandaşları dolandıran bir kişi, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan bir operasyonla Ankara’da yine bir vatandaşı dolandırmak üzereyken yakalandı. 1991 Şanlıurfa doğumlu olan M.B Bartın Adliyesinde çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

“Kaşıkçı cinayetinde ismin geçiyor” dedi, paraları götürdü Güncel

Haber merkezi 

Edinilen bilgilere göre 1991 Şanlıurfa doğumlu olan M.B   “Kaşıkçı cinayetinde ismin geçiyor. Suudi Arabistan Konsolosluğu'nda cinayetle ilgili görüntülerin var”  ve “FETÖ terör örgütü ile bağlantın var örgüt kimliğini kullanıyor”   diyerek Bartın’da bir kişiyi dolandırdı. Bunun üzerine harekete geçen Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri M.B’yi Ankara’da yapılan bir operasyonla yakaladı. Polis, M.B tarafından Bartın’da dolandırılan S.A'ya paraları teslim etti.

Bir kişiyi daha 460 bin TL dolandıracakken yakalandı

M.B’nin Emniyetteki sorgusunda Ankara Keçiören’de bir vatandaşı da bu yolla dolandırdığını, vatandaşa taksi hattını sattırarak vatandaştan 460 bin TL alacağı esnada polisin kendisini yakaladığını itiraf ettiği öğrenildi. M.B  Bartın Adliyesinde çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam