Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting saati belli oldu

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Bartın’a gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bartın mitinginin saati belli oldu. 4 Mart Pazartesi günü Bartın’da olacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan 16.00’da Bartın halkına seslenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda miting gerçekleştirmesi beklenirken, ziyaret programının ayrıntıları ise netleşmedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın miting saati belli oldu Güncel

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Bartın’a gelen  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bartın mitinginin saati belli oldu. 4 Mart Pazartesi günü Bartın’da olacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan 16.00’da Bartın halkına seslenecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda miting gerçekleştirmesi beklenirken, ziyaret programının ayrıntıları ise netleşmedi.  Ziyaret haberi vatandaşlarda büyük bir heyecan uyandırırken,  ziyaret programının Pazartesi günü netleşeceği ifade edildi.  Tüm halkımızı davet ediyorum.  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10 yıl aradan sonra Bartın’a gerçekleştireceği bu ziyaretin  önemine değinen AK Parti  İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 4 Mart Pazartesi günü saat 16.00’da ilimizi ziyaret edecek. 10 yıl aradan sonra ilimize gerçekleştireceği ziyaretle Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Tabii uzun bir aradan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın böylesine önemli bir seçim döneminde programı arasına Bartın’ı da alması bizleri ve Bartın halkını ziyadesiyle mutlu etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizi ziyareti kesinlik kazansa da programın içeriği netlik kazanmadı. Sayın Cumhurbaşkanımızın Bartın programın ayrıntıları tam anlamıyla netleştiğinde gerekli açıklamalar yapılacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın Bartın’ı ziyaret edecek olması bizler için gurur vericidir. Sayın Cumhurbaşkanımızı Bartın’da ağırlamak bizim için büyük onur ve gururdur.  10 yıllık bir ara nedeniyle bizler Sayın Cumhurbaşkanımızı özledik. Bartın halkı özledi. İnşallah Bartın halkı gerekeni yapacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın saat 16.00’da gerçekleştireceği mitinge tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam