Projelerin açıklanacağı saat değişti

Projelerini 2 Mart Cumartesi Günü açıklayacağını söyleyen Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, projelerini açıklayacağı saatin değiştiğini ifade ederek projeleri 14.30 itibariyle kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

Projelerin açıklanacağı saat değişti Güncel

Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, 31 Mart yerel seçimleri için hazırladığı projelerini 2 Mart Cumartesi Günü açıklayacağını söyledi.  Projelerini ciddi bir ar-ge sürecinin ardından son derece titiz bir çalışma ile hazırladıklarını ifade eden Emin Titiz, her konuda gerçekçi, çözüm odaklı ve Bartın’ı geleceğe taşıyacak meselelere ağırlık verdiklerini kaydetti. Titiz,  “Öncelikle Bartın’ı doğru tanımlamak adına ciddi bir ar-ge çalışması yaptık. İlk etapta acil çözümlenmesi gereken ve müzmin hale gelmiş sorunları ele aldık. Ve bu meselelere pratik çözümler ürettik. Özellikle ‘minimum maliyet, maksimum fayda’ esasını dikkate aldık” dedi.

“Yarının Bartın’ı inşa etmek istiyoruz”

Yarının Bartın’ını inşa etmek istediklerini kaydeden Emin Titiz, “Aynı zamanda sadece bu günümüzü değil yarının Bartın’ı inşa etmek istiyoruz. Yapacağımız çalışmalarla Bartın’ımızı gelecek 10 yıllara taşımak arzusundayız. Bu düşünce ile ulaşımdan turizme, ticaretten sanata ve spora kadar birçok konuda ortaya koyacağımız projelerimiz, gelecek vizyonumuzun sadece temelini teşkil etmektedir. Ve ilk adımlarımızdır. Sonra bu şehrin tüm dinamikleri ile oturup Bartın’ın geleceğine hep birlikte yön vereceğiz. Ben yaptım oldu yok. Ortak akılla, hep beraber karar vereceğiz.  Özellikle ifade etmek istiyorum ki ambalajı janjanlı ama uygulama noktasında reel karşılığı olmayan, afaki bir takım projeleri gündemimize dahi almadık. Bu konuda çok ciddiyiz, oy kaygısı taşıyarak hakikati gizlemek bizim şiarımız değildir.  Çünkü biz projelerimizi ‘Dürüst Olmak Gerekirse’ başlığı altında hazırladık.  Ancak projeleri açıklayacağımız toplantının saatinde bir değişiklik oldu.  İnşallah  projelerimizi 2 Mart Cumartesi günü saat 14.30’da parti binamızda yapacağımız basın toplantımızla tüm kamuoyuyla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam