Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Mart'ta Bartın'da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Bartın’a geleceği tarih belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Mart Pazartesi Günü Bartınlılarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 Mart'ta Bartın'da Güncel

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Bartın’a geleceği AK Parti Bartın İl Başkanlığınca doğrulanmıştı. Bartın’da siyasi heyecan fırtınası yaratan haberin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bartın’a hangi tarihte geleceği de büyük merak konusu olmaya başlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bartın ve Zonguldak illerine aynı gün geleceği konuşulurken AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bartın'a 4 Mart Pazartesi günü geleceğini açıkladı.

Kalaycı: “Bartın tarihi bir gün yaşayacak”

Kalaycı Bartın'da 10 yıl aranın ardından bir dünya liderini ağırlayacak olmanın gururu ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 4 Mart Pazartesi günü Bartın halkıyla buluşacak. Daha önceki süreçte her fırsatta Sayın  Cumhurbaşkanımızı Bartın'a davet etmiştik. Bizzat bende yüz yüze görüşme fırsatı bulduğum üç görüşmemde de Sayın Cumhurbaşkanımızı Bartın'a davet etmiştim. Kendileri davet talebimizi kırmayarak yoğun programının arasına Bartın'ı da dahil ettiler. 4 Mart tarihinde Bartın tarihi bir gün yaşayacak. Bir dünya liderini ilimizde ağırlayacak olmanın gururu ve mutluluğunu taşıyoruz." dedi.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam