Titiz: “Mega değil, yararlı projeler yapacağız”

Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz,31 Mart yere seçim çalışmaları kapsamında mahalle sakinleri, esnaflar ve STK’lar ile buluşmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Emin Titiz, “Mega değil, yararlı projeler yapacağız” diyerek, Bartın’da bir zihniyet devrimi başlatacaklarını söyledi.

Titiz: “Mega değil, yararlı projeler yapacağız” Güncel

“Havuzun deliklerini tıkayacağız”

Yerel seçimlere sayılı günler kala Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, mahalle sakinleri, esnaflar ve STK’lar ile buluşmalarına devam ediyor. Belediyenin bütçesine, havuz problemi benzetmesi yapan Emin Titiz, “Matematikte havuz problemleri vardır. Kaç muslukla havuz dolar diye. Bartın da bir havuz problemi var. Biz gelince bütçe havuzundaki delikleri kapatacağız. Kamu kuruluşunda ticari ürün varmış gibi ‘Bunu yaptık’ diye reklam afişleri asılıyor, kitapçıklar dağıtılıyor. Bu kadar reklam bütçesine ne gerek var. Bartın Belediyesi’nin bir lirasını israf etmeyeceğiz.” dedi.

“Prensibimiz yarar üzerine olacak”

“Biz her şeye yarar ve zarar üzerine bakacağız.” diyen Emin Titiz, “Bartın Belediye Başkanı olduklarında Bartın’ın temel problemlerinden trafik soruna el atacağız. Trafikte vatandaşımız, hem zaman hem de yakıt israfına maruz kalıyor. Biz bunu temelde 2 köprü projemiz ile çözeceğiz. Proje tanıtım lansmanında bu konuya çok değineceğim. Aynı zamanda bu trafik sorunun ‘acil durumlarda hareket’ konusu da var. Acil durumları göz önünde bulundurarak trafik sorununa geniş pencereden bir anlam kazandıracağız. Her işte prensibimiz bu şekilde yarar üzerine olacaktır. Biz her şeye yarar ve zarar üzerine bakacağız.” şeklinde konuştu.

“Adalete önem veriyoruz”
Bartın Belediye Başkan Adayı Emin Titiz, “Bizim binamızın belli taşları var. Bu taşlar saadet getirir. Sevgi, kardeşlik, hoşgörü, özgürlük ve insan hakları, adalet, refah ve saygınlık… Bizim taşlarımız bunlar ve biz sorunları bu taşlarla çözeceğiz. Sevgi, kardeşlik taşımızla kutuplaşmanın, ötekileşmenin önüne geçeceğiz. Adalete önem veriyoruz, yani hizmetlerimizi en çok oy aldığımız mahalleye değil tüm Bartın’a yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

“Bartın hepimizin”

Titiz son olarak “Kendimiz için istediklerimizi halkımız için de istiyoruz. Adalet istiyoruz, şeffaflık istiyoruz, ehliyet ve liyakatin esas alınmasını istiyoruz. Bartın hepimizin. Eğer Bartın kalkınırsa bundan hepimiz istifade edeceğiz. İnşallah sandıklar açıldığında Bartın Belediye Başkanı Emin Titiz olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam