KALAYCI: “BARTIN’DA İTTİFAK VEYA İŞ BİRLİĞİ YOK”

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakının Bartın’ı kapsamadığını belirterek, AK Parti’nin Bartın’da il, ilçe ve beldelerde kendi adayıyla yola devam ettiğini açıkladı.

KALAYCI: “BARTIN’DA İTTİFAK VEYA İŞ BİRLİĞİ YOK” Güncel

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhur İttifakının Bartın’ı kapsamadığını belirterek, AK Parti’nin Bartın’da il, ilçe ve beldelerde kendi adayıyla yola devam ettiğini açıkladı. Gündemde yer alan ittifak tartışmalarına son noktayı koyan İl Başkanı Kalaycı; “Bartın’ımızın ittifak kapsamına alınacağı şeklinde yanlış bilgilendirmeler yapılıyor. Şunun altını net bir şekilde çizmek istiyorum. Bartın’da ittifak veya iş birliği yok. Seçimi kazanmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“İnşallah 31 Mart akşamı bu mutluluğu yaşarız”

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz'ın adaylık sürecinin devam ettiğini kaydeden  Kalaycı; “Partimiz 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere kendi kimliğiyle, kendi politikalarıyla, kendi programıyla girecektir. Bir ittifak söz konusu değildir. Bartın Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz'ın adaylık süreci devam ediyor. Bizler de AK Parti Bartın teşkilatı olarak seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah sürecin sonunda halkımızın desteğiyle Bartın’ı AK belediyecilikle tanıştıracağız. Bu tür haberlere kimsenin itibar etmemesini istiyoruz. AK Parti Bartın’dan kendi adayıyla seçime girecek ve Bartın Belediyesi’ni de halkımızın teveccühüyle AK Belediyecilikle tanıştıracaktır. Bizim buna olan inancımız tamdır. Çalışmalarımıza da bu düşünce ile ara vermeden devam ediyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı bu mutluluğu yaşarız” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam