Akın, kendi rekorunu kırdı

Günün 16 saatini çalışarak geçirdiğini ifade eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hasta-yaşlı ziyaretleri, ev toplantıları, halk eğitim kursları ve okul ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve Belediye çalışmalarını yüksek tempoda sürdürüyor. Akın, son 4 ayda 53 hasta ve yaşlı vatandaşı evlerinde ziyaret ettiğini, 54 ev toplantısı yaparak bin 350 kişi ile birebir sohbet gerçekleştirdiğini, 2 bin 129 kişi ile kahvaltıda buluştuğunu, Halk Eğitim ve Kur’an Kurslarında 300 bayan ile istişarelerde bulunduğunu, 24 okulu, tüm kamu kurumlarını ziyaret edip, her gün onlarca esnafa giderek hayırlı işler dileğini söyledi.

Akın,  kendi rekorunu kırdı Güncel

2009 yılında Bartın Belediye Başkanı seçilen ve 2014 yılında yüzde 46’lık bir oy oranıyla seçilerek yeniden göreve devam eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye yatırımları, projeleri, çalışmalarının yanı sıra ev ziyaretleri, doğum günü, mevlit, açılışlar, düğünler, nişanlar, sünnetler gibi davetlere mümkün olduğunca icabet eden, vatandaşları zor ve acılı günlerinde yalnız bırakmıyor. 650 dolayındaki personeli ile Bartın Belediyesi’ni yöneten Cemal Akın “Yüce Rabbim herkesi bu dünyaya bir amaç için göndermiş. Beni de insanlara faydalı olabileyim, hizmet edebileyim diye. Benim yaşam tarzım insanlara hizmet odaklıdır. Tatil nedir bilmem, çalışmaktan yılmam. Günümün 16 saatini memleketime ve ülkeme hizmet ederek geçiririm” dedi.

“Vatandaşımızla Bartın için istişarelerimizi sürdürüyoruz”

Sadece son 4 ayda 53 hasta ve yaşlı vatandaşı evlerinde ziyaret ettiğini, 54 ev toplantısı yaparak bin 350 kişi ile birebir sohbet gerçekleştirdiğini, 2 bin 129 kişi ile kahvaltıda buluştuğunu, Halk Eğitim ve Kur’an  Kurslarında 300 bayan ile istişarelerde bulunduğunu, 24 okulu, tüm kamu kurumlarını ziyaret edip, her gün onlarca esnafa giderek hayırlı işler dileğini anlatan Cemal Akın “Günün her dakikasını boşa geçirmeden yüksek tempo ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ve en önemlisi bunu gönülden yapıyoruz. Her sosyal kesimden, her yaştan, her eğitim düzeyinden binlerce vatandaşımız ile Bartın için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Ben eleştiriden asla yüksünmeyen bir kişiyim. Yeter ki yapıcı eleştiri olsun, yeter ki art niyet içermesin. Halkımızdan iyi niyetle gelen her tenkit başımızın üzerinedir ve gereği yerine getirilir. En etkili karar merci halkın ta kendisidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam