Karaman ailesinin acı günü

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ın babası İbrahim Yılmaz Karaman geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat etti. 86 yaşında hayata veda eden Karaman şehir merkezindeki Aşağı Cami’de düzenlenen cenaze töreniyle ailesinin ve sevenlerinin göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Karaman ailesinin acı günü Güncel

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ın babası İbrahim Yılmaz Karaman geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat etti. 86 yaşında hayata veda eden Karaman için şehir merkezindeki Aşağı Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Törene AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediye Başkanı ve Adayı Cemal Akın, AK Parti Bartın Belediye Başkanı Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yılmaz Karaman, Aşağı Cami’de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazın ardından ailesinin ve sevenlerini göz yaşları arasında Halatçıyaması Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi. Bartın Hergün Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet Nihal Çınçın ve Karaman ailesine de başsağlığı diliyoruz.
 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam