Civak güven tazeledi

Bartın Ziraat Odası, 24. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tek liste halinde girilen seçimlerde mevcut başka Rüştü Civak güven tazeleyerek yeniden Bartın Ziraat Odası Başkanı seçildi.

Civak güven tazeledi Güncel

Bartın Ziraat Odası’nın 24. Genel Kurul toplantısı, Bartın Belediye Sosyal Tesislerinde yapıldı. Genel Kurul toplantısına Muhtarlar, Siyasi Parti temsilcileri ve çiftçiler katıldı. Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlık seçiminde mevcut Başkan Rüştü Civak tek liste ile seçime gitti. Genel Kurulda konuşan başkan Rüştü Civak “Benim görev yaptığım süre boyunca kimseyle bir sorunumum olmamıştır. Tüm çiftçilerimizle ilişkilerimiz iyidir. Herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendik. Hizmet ettik. Kendime ayrı hiçbir zaman odam olmadı. Hiçbir çiftçimize kapımızı kapatmadık. Yeni dönemde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bartın Ziraat Odası 24. Genel Kurulunun öncelikle Bartın’ımıza, siz değerli çiftçilerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Beni desteklediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Civak’ın konuşmasının ardından seçimler gerçekleştirilirken Rüştü Civak bir kez daha güven tazeleyerek yeniden Bartın Ziraat Odası Başkanı seçildi.

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam