Ersoy: “ ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ anlayışıyla çalışacağız”

31 Mart yerel seçimlerinde Kemerköprü’den Muhtar Adayı olan Aydın Ersoy, “Halka Hizmetin Hakka Hizmet” olduğu anlayışıyla yola çıktığını ifade ederek mahalle sakinlerinden aldığı öneri ve talepleri 25 yıllık kamu tecrübesiyle hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışacağını söyledi.

Ersoy: “ ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ anlayışıyla çalışacağız” Güncel

31 Mart yerel seçimlerinde Kemerköprü’den Muhtar Adayı olan Aydın Ersoy, “Halka Hizmetin Hakka Hizmet” olduğu anlayışıyla yola çıktığını ifade ederek mahalle sakinlerinden aldığı öneri ve talepleri 25 yıllık kamu tecrübesiyle hayata geçirmek için tüm gücüyle çalışacağını söyledi. Kemerköprü’nün örnek bir mahalle olarak gösterileceği huzur ve güvenliğini sağlayacak çalışmalar yapacağını ifade eden Ersoy, “2019 yılı Mart ayında gerçekleşecek Mahalli ve İdari seçimler öncesinde belirlediği bir anlayış kültürü içinde siz değerli halkıma adaylık sürecine girmiş bulunmaktayım. Bu süre zarfında bilinmesini istediğim öncelikli en büyük duygu ve düşüncem “Halka Hizmetin Hakka Hizmet” olduğu ve olacağı bilinciyle yola çıktım. Bu yolculuğum içinde tarafıma sonsuz desteklerini esirgemeyen tüm dost, arkadaş, kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Seçim dönemi ve adaylık sürecim boyunca araştırmalarını yapmış olduğum Kemerköprü Mahallesi için gerekli tüm eksiklikler ve gelişimine destek olabileceğim tüm konularak iştirak oldum.  Mahallemizin huzur ve güvenliği ve temsil gösterebilecek örnek mahalle haline getirecek çalışmalar yapacağımızı bu çalışmalarımızı yerinde ve zamanında tamamlayacağımızı ve gelişimine destek olacak her türlü konuyu çalışmayı inceleyerek devam edeceğimizi bildirmek isterim” dedi.

“Mahalle sakinlerimizin öneri ve taleplerini geliştirerek topluyoruz”

Mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini geliştirerek topladıklarını kaydeden Aydın Ersoy “Yolumuza ışık tutan bu yolculuğumuz boyunca mahalle sakinlerimizden aldığımız öneri ve talepleri geliştirerek topluyoruz. Her kesimden aldığımız bu talepleri çabalarımızın son damlasına kadar harcayacağımızı temenni ederek. Bu çalışmalarımızın bütünü mahallemize bütünlük, güzellik ve farklılık katacağından eminim.  Herkesin düşüncelerine şeffaf bir şekilde açık bir dinleyici olarak aranızda olacağım sorunlarınızı kendi sorunum bilici ile sizlerin de sonsuz destekleri ile mahallemiz için yapılacak ve yapılmasında fayda gördüğüm birçok çalışmayı siz değerli halkımla paylaşmanın onuru ve mutluluğu içindeyim. Yapılacak çalışmaların şimdiden tüm halkıma hayırlara vesile olmasını temenni ederim. 25 yıllık kamu tecrübemi bilgi ve birikimlerimi siz değerli Kemerköprü halkına en iyi hizmet ve en hızlı zamanda sunmayı hedefliyor ve garanti ediyorum. Yorulup bahane üretmek için değil her yeni güne aynı şevkle uyanarak sizlere ve mahallemize daha iyi hizmetler üretmek için çalışacağız” şeklinde konuştu.

İşte azalar!

Ersoy azaları ise şu şekilde sıraladı:

Zekiye Seis, İrfan Yılmaz, Güneş Dinçtürk, Kadir Gören, Habil Erşan, Cemal Elma, İsmail Ünal ve Hayri Akar

2 Ağustos 1973’te Bartın’da doğan Aydın Ersoy, evli ve 1 kız ve erkek olmak üzere 2 çocuk babası. Ersoy bir kamu kurumunda görev yapmakta.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam