İYİ Parti’nin Amasra Adayı Levent Gülbezer

İYİ Parti Bartın İl Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’nin Amasra Belediye Başkan Adayını açıkladı. İYİ Parti Bartın İl Başkanlığında yapılan açıklamada İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayı olarak Levent Gülbezer açıklandı.

İYİ Parti’nin Amasra Adayı Levent Gülbezer Güncel

İYİ Parti Bartın İl Başkanlığı İYİ Parti’nin Amasra Belediye Başkan Adayını parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı. Düzenlenen basın toplantısına İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, İYİ Parti Amasra İlçe Başkanı Azmi Bakan, İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayı Levent Gülbezer ve partililer katıldı.  Basın toplantısında yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti’nin Amasra Belediye Başkan Adayının Levent Gülbezer olduğu açıklandı.

Kasapoğlu: “Her zaman adayımızın yanındayız”

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, yaptığı açıklamada her zaman adaylarının yanında olduklarını ifade ederek “Adaylık süreci içerisinde Amasra İlçe Başkanımız yoğun ve başarılı çalışmalarda bulundu. Bu başarılı çalışmaların sonucunda da iyi bir adayla önümüze geldi. Kendisini kutluyorum. İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayımız Levent Gülbezer’e de teşekkür ediyorum. Amasra’mıza hayırlı uğurlu olsun. Levent Bey’in Amasra’da partimize ve kendisine yakışır bir seçim süreci geçirerek başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Biz de parti olarak tüm gayretimizle Amasra’da adayımız için çalıp onunla birlikte Amasra’yı daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Biz her zaman Levent Bey’in yanındayız.” dedi.

Bakan: “İnancımız sonsuz”

İYİ Parti Amasra İlçe Başkanı Azmi Bakan da adaylarına olan inançlarının sonsuz olduğunu belirtirken “Amasra’nın sorunlarını çok iyi bilmekteyiz. Levent Bey, hiçbir menfaat düşünmeden sadece Amasra’ya hizmet edebilmek ve Amasra’yı daha iyi yerlere getirebilmek için gerçekten vücudunu bu taşın altına koydu. Tek amacı Amasra’yı gerçekten hak ettiği bir noktaya getirmek ve takdir edilen bir turizm beldesi yapmak.  Termik santrale karşı olmakla birlikte Amasra için ilçemize bir fakülte kazandırmak başta olmak üzere ilçemiz için birçok projesi var. Süremiz az, yolumuz çok uzun. Ulaşmadığımız hiç kimse, çalmadık kapı bırakmamak şartıyla onunla birlikte bu seçim sürecinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz de bu süreçte tam kadro onun yanındayız. Ona inancımız sonsuz.” diye konuştu.

Gülbezer: “Amacım iyi bir Amasra’yı hep birlikte yaratmak”

İYİ Parti Amasra Belediye Başkan Adayımız Levent Gülbezer  ise ilk temennisinin Amasra’da bozulmuş olan birlikteliği tekrar sağlayarak halkla birlikte termik santralsiz, sağlıksız, çevreci ve ekonomisi günden güne daha iyiye giden bir Amasra’yı hep birlikte yaratmak olduğunu kaydederek  “Beni böyle bir göreve layık gördükleri için Amasra İlçe Başkanımız başta olmak üzere İYİ Parti İl Başkanımıza ve tüm ilçe ve il teşkilatı üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle belirtmek istiyorum ki ben hayatımın hiçbir döneminde siyasetin içerisinde olmadım. Bir doktor olarak memleketime hizmet vermek her daim beni çok mutlu etti. Ancak öyle biran geldi ki atalarımın yaşadığı ve benimde büyüdüğüm, gönlümde çok büyük yeri olan Amasra söz konusu olunca ve partili, partisiz her kesimden yoğun bir teveccüh olunca deyim yerindeyse taşın altına elimi değil, başımı koyarak aday olmaya karar verdim.  Benim ilk temennim Amasra’da bozulmuş olan birlikteliği tekrar sağlayarak halkla birlikte termik santralsiz, sağlıksız, çevreci ve ekonomisi günden güne daha iyiye giden bir Amasra’yı hep birlikte yaratmak. Tabi ki bunun zor olacağını biliyorum. Zorlukların farkındayım. Ama birlikte oluşturulacak sinerjiyle bunu başaracağımıza çok inanıyorum. Allah hiçbirimizi mahcup etmesin. Şimdiden bu seçim sürecinin herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam