Bankoğlu ve Arslan’dan bir dizi ziyaret

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan’la birlikte seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.

Bankoğlu ve Arslan’dan bir dizi ziyaret Güncel

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan’la birlikte seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyarette bulundu.  Ziyaretlerde CHP Bartın Başkanı Selim Karakaş, CHP Bartın Gençlik Kolları Başkanı Erhan Şenol ve partililerler de yer aldı. Bankoğlu ve Arslan ilk olarak Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. ziyarette Bankoğlu ver Arslan Bartın’la ilgili projeylerini Güner’e anlattırken Sinan Güner Aysu Bankoğlu ve Mehmet Arslan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Rektör Uzun’a ziyaret

Ardından Bartın Üniversitesi Rektörü Orhan Uzun’u üniversite kampüsünde ziyaret eden CHP heyeti, Bartın’ın genç nüfusunun üniversite ile artış gösterdiğini, buna yönelik hizmetlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini vurguladılar. Aysu Bankoğlu “Bartın’daki tüm yurttaşlarımız gibi genç arkadaşlarımızın da gereksinimlerini farkındayız. Partimiz gençlerimizin bu güzel şehrimizde daha rahat ve mutlu yaşaması bizler için çok önemlidir. Genç arkadaşlarımızın sıkıntılarını ve isteklerini büyük özenle irdeliyoruz. Buna ilişkin yerelde neler yapılabileceği önemli konu başlıklarımızdan. CHP olarak gençlerin ve üniversite öğrencilerimizin taleplerini karşılayacak, onların Bartın’da bulunmaktan mutlu bireyler olmaları için gerekeni yapacağımıza söz veriyorum” dedi.

Cemal Akın’ı da ziyaret ettiler

Orhan Uzun ziyareti sonrasında Bartın Belediye Başkanı ve Adayı Cemal Akın’ı da ziyaret eden CHP’liler Akın’la bir süre sohbet edip 31 Mart yerel seçimleri için birbirlerine başarılar dilediler.  Seçim çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Bankoğlu “ Yerel yönetimler dahilinde bir istihdam politikası kaçınılmaz olmuştur. Ülke olarak Atatürk’ün işaret ettiği ve açtığı yola dönmezsek yani kendi üreten ülke konumuna dönmezsek başta tarım ve hayvancılık, sanayi ve madencilik, kültür ve turizm sektörleri can verecektir. Bulunduğumuz noktadan kurtulmanın ilk adımı tüm halkı kucaklayan ve üretimi canlandıracak yerel politikalar ile mümkündür. Martın sonu bahardır ve bu yerel seçimler ülkemizin can suyu olacaktır” şeklinde konuştu.

Partililer esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına devam ederken, Bartın’ın ekonomik, sosyal ve kültürel hayatının canlanması için CHP’li adayların ileri görüşlülüğüne ihtiyaç olduğunu belirtiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam